Bylinkový kalendář

Bylinky od jara do zimy

Chcete vědět, jaké bylinky si můžete nasbírat na jaře, v létě a na podzim? 

Pořiďte si bylinkový kalendář

Před několika lety jsem pro vás založila Facebookovou stránku Provoněný den. Mám radost, že stránku sledujete (možná právě i vy), a téma bylinek a vůní vás zajímá.

Později mě napadlo, že některé příspěvky sepíšu do online Bylinkového kalendáře. Věřím, že z něj budete mít užitek a bude vaším průvodcem po celý rok.

Nechte si zdarma poslat Bylinkový kalendář, kde na více než 100 stranách najdete recepty, fotografie bylinek a doporučení nejen pro očistu vašeho těla.

Děkuji vám za inspiraci, kterou mi stále přinášíte. 

Klikněte na tlačítko a nechte si poslat kalendář:

Bylinkový kalednář je pouze v online podobě, není tištěný a je zdarma.

Nádhera, jsem nadšená. Přesně něco takového jsem potřebovala. Moc děkuji ❤️
Vanda Niklováčtenářka e-booku
Trvalo mi docela dlouho než jsem vaše dílko celé pročetla a teď vidím, co všechno jsem o bylinkách nevěděla. Děkuji Vám, že nám předáváte tolik krásného.
Evačtenářka e-booku
Je to překrásná publikace plná moudrosti a báječných rad. Zabývám se bylinkami, přesto jsem se dočetla spoustu nových věcí. Mockrát děkuji :-)
Renata Rychetskáčtenářka e-booku
Lindo, děkuji vám za krásně zpracovaný kalendář. Je v něm tolik skvělých receptů!
Petračtenářka e-booku
Už se nemůžu dočkat jara, abych se na všechny ty bylinky, o kterých píšete, šla podívat na louku a čerpala vaše úžasné rady o bylinkách.
Lenkačtenářka e-booku

Nedaří se vám e-book stáhnout? Přečtěte si prosím pozorně informace po zadání vaší e-mailové adresy. Když budete postupovat podle instrukcí, e-book k vám v pořádku doputuje.