Vůně bylin

Online program o bylinkovém tvoření

Chcete si vyrábět masti, oleje, tinktury, masky a sirupy z bylinek?

Nevíte, jakou bylinku na co použít?

Znám to.

Kdysi jsem tápala, jak mám vlastně správně bylinky používat.

Nebylo mi jasné, co je nálev, odvar, jak vyrobit tinkturu, kdy a jak ji užívat.

-  Jak dlouho se macerují bylinky v oleji

- Jaké množství bylin přidat na nálev, z jakých bylin vyrobit sušenou bylinkovou směs

Tyhle a další otázky jsem si stále pokládala a hledala na ně odpovědi. Svět bylinek mě tak silně fascinoval, že jsem toužila všechno se naučit.

Možná byste také rádi věděli, jaké bylinky se kdy sbírají, na co se používají, jak vyřešit potíže s bolestmi, při špatném trávení, nehojících se ranách na kůži, kdy a jak je vhodné začít s očistou těla a jaké bylinky k tomu použít. 

To jsem já, Linda

Řadu let zabývám studiem, sběrem a focením bylinek. Natáčím videa o bylinkách, píšu články, příspěvky na sociální sítě. Jezdím na workshopy a pomáhám druhým, aby uměli bylinky poznávat a používat

Všechno mě to nesmírně baví, dává mi to smysl. A taky mě těší, když dostávám nadšené ohlasy, jak lidem pomohla mast na ekzém, který je léta sužoval, jak je přestaly trápit bolesti žaludku, přestaly jim padat vlasy, zlepšila se jim pleť,... Slýchám hodně takových příběhů a mám z toho opravdu radost.

Pomohu vám s tím taky.

Během několika let, co píšu blog, e-booky a programy o bylinkách, jsem nasbírala vaše nejčastější dotazy.

Těší mě, že vám teď můžu představit online program o bylinkách, kde vás to naučím

Pětitýdenní online program

Vůně bylin

Když jsem pro vás tvořila tento online program, každý den jsem vyráběla tinktury, oleje, octy, likéry, masti, bylinkové směsi a všechno fotila. Připravila jsem pro vás program, který vám bude sloužit od jara až do zimy.

Současně jsem sesbírala vaše nejčastější dotazy, jak správně vyrobit mast, tinkturu, jaké bylinky namíchat třeba na infekci močových cest, močové kaménky, křečové žíly, duševní vyčerpání, kloubní potíže, nečistou pleť, potíže se zažíváním, při virózách, účinnou očistu těla,..

Všechno, co vás kdy zajímalo, je v tomto programu.

Pojďte se na to podívat.

Obsah programu

1. část: Herbář

První částí programu je Herbář. Rozdělila jsem jej podle ročních dob.

Určitě vás totiž bude zajímat, kde bylinku, ze které si vyrobíte třeba mast, najdete. V jakých podmínkách roste, na co se obvykle používá. Jestli ji můžete použít na výrobu octa, obkladu, jestli je vhodná do bylinných směsí a jak ji užívat. Případně jestli si ji můžete vypěstovat na své zahradě. Na to všechno najdete odpovědi v této první části.

Do této části každý rok přidávám popis dalších bylinek. Program pro vás tedy stále obohacuji, abyste mohli studovat a objevovat nové bylinky a rozšiřovat si své znalosti.

2. část: Tvoření

V nejobsáhlejší části Tvoření najdete přes 100 receptů pro zdravé tělo, vlasy a pleť. Tady se naučíte vyrábět své bylinkové poklady - masti, tinktury, likéry, sirupy, octy, bylinné směsi a mnoho dalšího. Do této části jsem přidala i recepty na pokrmy z bylinek - saláty, pomazánky, pesta, špenáty, omáčky a bylinkové soli. Jednotlivé části jsou přehledně rozdělené. 

3. část: Videa o bylinkách

Tuto část jsem rozdělila do několika dalších částí. Jarní bylinky, letní, pozdně letní a zpracování bylinek. Celkově jsou videa dlouhá téměř 4 hodiny. 

Když se vydáme na jaře do přírody, vidíme, že ne všechny bylinky už kvetou. Ale to neznamená, že bychom si jich neměli všímat. Naopak. Ze své zkušenosti vím, jak je dobré, když si bylinek všímáme a zkoumáme tvar jejich listů, barvu, vůni, případně i chuť (pokud jsou to ty jedlé). 

Ve videích uvidíte, jak bylinky vypadají, upozorním vás na jejich vůni, stavbu listů, zmíním možnost záměny s jinou bylinkou, kterou také ve videu ukážu. 

Ve videu o zpracování bylinek uvidíte, jak připravuji ocet, tinkturu, sirup, mast,... a prozradím vám další tipy, jak s bylinkami zacházet.

4. část: Energie ročních dob a byliny

Poslední část programu je rozdělena na 5 menších částí.

Jinak se cítíme na jaře, jinak v létě nebo v zimě. Tady se naučíte, jak o sebe pečovat v jednotlivých ročních dobách. Pochopíte kvalitu energie každého období. Dostanete doporučení na užívání bylinek a receptů, které jsou pro vás připraveny v předchozí části, pokud byste si přece jen nevěděli rady... Tenhle program jsem si moc užila už při jeho tvoření a věřím, že i vám se bude líbit:) 

Jak Vůně bylin začíná a končí?

Úvod

Přivítám vás úvodním videem, dostanete doporučení jak s programem pracovat, ať z něho máte co nejvíc.

Závěr

V závěru programu Vůně bylin mám pro vás ještě pár tipů navíc, abyste byli zdraví. Tam si taky stáhnete své bonusy k programu. 

Jak program probíhá?

Po přihlášení do programu vám e-mailem přijdou přístupové údaje.

Program se bude otevírat postupně, během 5 týdnů. Pak si v něm můžete dle libosti listovat donekonečna

1. týden: Herbář

naučíte se poznat bylinky a způsoby použití jednotlivých bylinek

2. týden: Tvoření

v dalším týdnu se naučíte vyrábět bylinkové dobroty pro své tělo, vlasy i pleť

3. týden: Videa

tady vám ukážu, jak bylinky vypadají v terénu, představím vám způsoby zpracování a předám i další tipy, jak s bylinkami zacházet

4. týden: Energie ročních dob a byliny

v této části dostanete přehlednou navigaci na užívání bylinek, dozvíte se, jak se můžete pomyslně opřít o sílu, skrze kterou jsme s přírodou propojeni

5. týden: Závěr

několik doporučení pro vás na cestu ve světe bylinek a bonusy k programu (bylinková meditace a e-book)

Aktuálně

když do programu přidám další bylinky do herbáře, natočím nové video, dozvíte se o tom na tomto místě

Na program Vůně bylin dostávám od účastníků mnoho krásných ohlasů. Přečtěte si alespoň některé z nich:

Jsem opravdu nadšená, program Vůně bylin mě doslova nadchnul. Je to pastva pro oči, potěcha pro duši a množství úžasných receptů pro tělo. Sama si vyrábím z bylinek domácí tinktury, krémy a jídla, ale tak široká škála mne příjemně překvapila. Je tam množství bylinek i pro mne neznámých a netradičních. Našla jsem zde spoustu receptů a rad. Úplně mne uchvátila sekce ročních období. Je za tím vidět obrovské množství skvěle odvedené práce. Vřele to doporučuji všem začátečníkům i pokročilým zájemcům o bylinky. Každý si tam najde to svoje. Děkuji moc.
Andrea Novotnámaminka, blogerka

www.andrinovo.blogspot.cz
Paní Lindo, zdravím Vás. Listuji si Vaším programem o bylinkách a vždycky mě překvapí, že v něm najdu zase nové věci, které jsem dřív o bylinkách nevěděla. Mám ráda ty Vaše fotky, recepty, návody a způsob, jak o bylinkách píšete. Je to fantastický program přesně pro mě:) Díky za Vás! Přeji Vám jen to nejlepší.
Ivetaúčastnice programu Vůně bylin
Přeji příjemný den, chci Vám moc poděkovat za Váš skvělý kurz. Jsem nadšená, je mi už přes 60, ale tak pěkně a promyšleně zpracovaný kurz jsem dlouho neviděla. Jsem moc ráda, že jsem se přihlásila, určitě budu aktivně využívat. Bylinky mne vždy přitahovaly, Váš přístup a systém jsou úžasné. Jste skvělá, přeji Vám pohodu a hodně energie k další práci.
Ludmila Cholevováúčastnice programu Vůně bylin
Když jsem se rozhodla, že vstoupím do Vašeho programu, vlastně jsem moc netušila, co mě v něm čeká, ale velmi jsem se těšila a musím říct, že jste ho pro nás vytvořila krásný. Pro mě je přehledný jak herbář, tak bylinkové tvoření s recepty i další části, které program hezky doplňují. Celý rok jsem z něho čerpala Vaše cenné zkušenosti, které nám předáváte a vytvořila z bylin to, co potřebuji a pomáhá mně i naší rodině. Děkuji Vám, že se s námi o Vaše recepty dělíte a předáváte je dál. Přeji Vám hodně osobní pohody a spoustu nadšených zákazníků.
Věrkaúčastnice programu Vůně bylin

Další ohlasy na program Vůně bylin si přečtěte kliknutím na tlačítko:

Co dalšího vás v programu Vůně bylin čeká?

 • Vyrábějte bez chemie
  Lidské tělo je denně vystaveno nejrůznější zátěži, tak proč si do něj ještě dodávat další chemii? V programu budeme používat jen ingredience, které jsou poživatelné a nezávadné.
 • Rozveselíte mysl a zastavíte čas
  Vychutnáte si okamžik tvoření. Ponoříte se do proudu, který se nazývá „okamžik tady a teď.“ Je to ten okamžik, který si umí užívat malé děti. Když pro sebe děláte něco, co vás baví, čas se zastaví.
 • Potěšíte sebe i své blízké
  Máte radost z dárků – těch co dostanete i z těch, které rozdáváte? Z vlastní zkušenosti vím, jak takové domácí masti, likéry a sirupy udělají radost, když je darujete svým milým.
 • Rozšíříte si obzory
  Naučíte se nové věci, které vás, věřím, potěší. Vnesete do svého tvořivého prostoru energii hravosti. Poznáte další možnosti, jak z bylinek vyrábět něco nového.

Co se naučíte?

Naučím vás postupy, jak si z bylinek vyrobit nejrůznější dobroty, které vám udělají radost a budou vám pomáhat. Dostanete přehled bylin, které v receptech používám. Budete vědět, kde bylinu najít a jak ji použít.

Proč si pořídit online program Vůně bylin?

Získáte návody, recepty, herbář, videa, konzultace

 • přes 100 receptů a návodů na výrobu bylinných olejů, mastí, pleťových vod, likérů, tinktur, masek bylinkových směsí ze sušených bylinek a mnoho dalšího,

 • více než 70 bylin - přehledný popis účinků jednotlivých bylin.

 • videa o bylinkách - procházky po bylinkách a způsoby zpracování bylin
 • konzultace během trvání celého programu i po jeho skončení (na vaše otázky vám ráda odpovím třeba i za rok nebo dva, kdy do programu vstoupíte).

Naučíte se třeba vyrobit masku na vlasy z bylinek a olejů, které vašim vlasům dodají lesk a krásu. Bylinné octy budete používat do salátů i jako oplach na vlasy. 

Seznámíte se s jednotlivými bylinkami, které budete používat do sušených směsí, připravovat z nich nálev, odvar, bylinné maceráty. 

14denní garance vrácení peněz – žádný „zajíc v pytli“

Jestliže po objednávce programu usoudíte, že Vůně bylin není pro vás, napište mi do 14 dní e-mailem na linda@lindamahelova.cz a vrátím vám peníze zpět.

Program jsem pro vás připravovala s velkou péčí a věřím, že vás potěší a obohatí. Přesto chápu, že ne každý může být plně spokojen. Proto vám k programu dávám garanci vrácení peněz. Pokud mi do 14 dní od zakoupení programu e-mailem na adresu linda@lindamahelova.cz napíšete, že od programu odstupujete, vrátím vám celou částku bez ptaní zpět. Jednoduché, bezpečné, bez rizika.

K programu vám dávám neomezený přístup.

K programu dostanete i tyto bonusy

E-book Co je to ten macerát

E-book Co je to ten macerát jsem napsala na základě vašich častých dotazů. 

Denně dostávám otázky, jak se vlastně bylinky správně užívají, jak se s nimi pracuje. Proto mě napadlo pro vás sepsat tento manuál. Dostanete ho k programu jako bonus.

Bylinková meditace

Meditační nahrávka vám pomůže proniknout do světa bylin a přírodních zákonitostí trochu jinak. Pocítíte, jaké to je, uslyšet uvnitř sebe ten tichý hlas, který k vám promlouvá. 

Spojíte se s vnitřní navigací, která vás navede. Také meditaci dostanete jako bonus k programu Vůně bylin.

Co zájemce o program často zajímá a co jim odpovídám?

Co když si program nestihnu za pět týdnů projít? Existuje nějaká možnost, že se třeba po roce do programu nedostanu?

To vůbec nevadí. K programu vám dávám neomezený přístup. Můžete si v něm listovat stále a objevovat další a další informace, které do programu každý rok přidávám.

Co získám po zaplacení? Jak se k programu Vůně bylin dostanu?

Po vyplnění objednávky vám e-mailem přijdou platební údaje. Jakmile banka spáruje vaši platbu, dostanete e-mail s přístupovými údaji do programu. Trvá to obvykle maximálně 1-2 dny.

Co když jednotlivé bylinky neumím jenom z fotek rozpoznat?

Proto jsem do programu Vůně bylin přidala i videa, ve kterých vám ukazuji znaky bylin, detaily a upozorňuji, pokud se daná bylinka může snadno zaměnit s jinou podobnou.

Co když mi program nebude vyhovovat?

Když mi do 14 dní po koupi na e-mail linda@lindamahelova.cz napíšete, že vám program nevyhovuje, dostanete celou částku zpět.

Kde získám odpovědi, nebudu-li něčemu v programu rozumět, anebo mě zajímá něco dalšího?

Napište mi e-mail na linda@lindamahelova.cz, odpovím, poradím.

Tápu ve výrobě bylinných olejů. Můžete mi s tím pomoci?

Ano, v programu se výrobě olejů věnuji. Předám vám své poznatky i ve formě videa a ukážu vám, jak oleje vyrábím. Zjistíte, které bylinky jsou pro výrobu oleje vhodné a zda je můžete užívat i vnitřně.

Jsou v ceně za kurz zahrnuty i konzultace?

Ano, budu vám odpovídat na dotazy nejen během kurzu, ale také po jeho skončení.

Máte na mě nějaký další dotaz? Napište mi na linda@lindamahelova.cz

Cena:

Program Vůně bylin můžete získat za cenu 4850 Kč 


Pokud bychom se setkali na dvoudenním workshopu za obdobnou cenu, nikdy bych vám nestihla předat tolik, jako jsem vložila do programu Vůně bylin

Přidejte se ke stovkám spokojených účastníků:

jak se naučit zpracovávat a poznávat bylinky se v programu Vůně bylin naučilo už

0
bylinkářů

Jestli z bylin rádi vyrábíte tinktury, masti, oleje, octy, masky a mnoho dalšího, budu ráda vaší průvodkyní. 

Je pro mě důležité, abyste se v mém online programu cítili dobře.

Pokud vnímáte, že je s vámi moje práce a přístup v souladu, potěší mě, když se setkáme uvnitř programu. 

Těším se na vás.

Linda Mahelová

Využijte darů přírody, naučte se
z voňavých bylin vyrábět produkty pro zdraví i radost

Níže vyplňte své údaje a můžete se těšit na voňavý bylinkový program:

Upozornění zákazníky z EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a je nutné, abyste mi dodali své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si program na fyzickou osobu nepodnikatele.