Vůně bylin

On-line program o bylinkovém tvoření

Chcete si vyrábět masti, oleje, tinktury, masky a sirupy z bylinek?

Baví vás objevovat další způsoby, jak bylinky použít pro výrobu vlastních bylinkových dobrot?

Nevíte, jakou bylinku na co použít?

Znám to.

Kdysi jsem tápala, jak mám vlastně správně bylinky používat.

Nebylo mi jasné, co je nálev, odvar, jak vyrobit tinkturu, kdy a jak ji užívat. Jak dlouho se macerují bylinky v oleji. Jaké množství bylin přidat na nálev, z jakých bylin vyrobit sušenou bylinkovou směs.

Tyhle a další otázky jsem si stále pokládala a hledala na ně odpovědi. Svět bylinek mě tak silně fascinoval, že jsem toužila všechno se naučit.

Možná byste také rádi věděli, jaké bylinky se kdy sbírají, na co se používají, jak vyřešit potíže s bolestmi, při špatném trávení, nehojících se ranách na kůži, kdy a jak je vhodné začít s očistou těla a jaké bylinky k tomu použít. 

To jsem já, Linda. 

Řadu let zabývám studiem, sběrem a focením bylinek. Natáčím videa o bylinkách, píšu články, příspěvky na sociální sítě. Jezdím na workshopy a učím druhé, aby uměli bylinky poznávat a používat

 

Všechno mě to nesmírně baví, dává mi to smysl. A taky mě těší, když dostávám nadšené ohlasy, jak lidem pomohla mast na ekzém, který je léta sužoval, jak je přestaly trápit bolesti žaludku, přestaly jim padat vlasy, zlepšila se jim pleť,...Slýchám hodně takových příběhů a mám z toho opravdu radost.

Naučím vás to taky.

Během několika let, co píšu blog, e-booky a programy o bylinkách, jsem nasbírala vaše nejčastější dotazy.

Těší mě, že vám teď můžu představit on-line program o bylinkách, kde vás to naučím

Vůně bylin

Během roku jsem nezahálela,... Sesbírala jsem vaše nejčastější dotazy, jak správně vyrobit mast, tinkturu, jaké bylinky namíchat třeba na infekci močových cest, močové kaménky, křečové žíly, duševní vyčerpání, kloubní potíže, nečistou pleť, potíže se zažíváním, při virózách, účinnou očistu těla,..

 

Každý den jsem vyráběla tinktury, oleje, octy, likéry, masti, bylinkové směsi a všechno fotila. Připravovala jsem pro vás program, který vám bude sloužit od jara až do zimy. Pojďte se na to podívat.

 

Všechno, co vás kdy zajímalo, je v tomto programu.

Obsah programu

1. část: Herbář

První částí programu je Herbář. Rozdělila jsem jej podle ročních dob.

Určitě vás totiž bude zajímat, kde bylinku, ze které si vyrobíte třeba mast, najdete. V jakých podmínkách roste, na co se obvykle používá. Jestli ji můžete použít na výrobu octa, obkladu, jestli je vhodná do bylinných směsí a jak ji užívat. Případně jestli si ji můžete vypěstovat na své zahradě. Na to všechno najdete odpovědi v této první části.

2. část: Tvoření

V nejobsáhlejší části Tvoření najdete přes 100 receptů pro zdravé tělo, vlasy a pleť. Tady se naučíte vyrábět své bylinkové poklady - masti, tinktury, likéry, sirupy, octy, bylinné směsi a mnoho dalšího. Do této části jsem přidala i recepty na pokrmy z bylinek - saláty, pomazánky, pesta, špenáty, omáčky a bylinkové soli. Jednotlivé části jsou přehledně rozdělené. 

3. část: Energie ročních dob a byliny

Poslední část programu je rozdělena na 5 menších částí.

Jinak se cítíme na jaře, jinak v létě nebo v zimě. Tady se naučíte, jak o sebe pečovat v jednotlivých ročních dobách. Pochopíte kvalitu energie každého období. Dostanete doporučení na užívání bylinek a receptů, které jsou pro vás připraveny v předchozí části, pokud byste si přece jen nevěděli rady... Tenhle program jsem si moc užila už při jeho tvoření a věřím, že i vám se bude líbit:) 

Jak Vůně bylin začíná a končí?

Úvod

Přivítám vás úvodním videem, dostanete doporučení jak s programem pracovat, ať z něho máte co nejvíc.

Závěr

V závěru programu Vůně bylin mám pro vás ještě pár tipů navíc, abyste byli zdraví. Tam si taky stáhnete své bonusy k programu. 

Jak program probíhá?

Po přihlášení do programu vám e-mailem přijdou přístupové údaje. Program se bude otevírat postupně, během 4 týdnů. Pak si v něm můžete dle libosti listovat donekonečna

  1. týden - naučíte se poznat bylinky a způsoby použití jednotlivých bylinek v části Herbář,
  2. týden - část Tvoření, v dalším týdnu se naučíte vyrábět bylinkové dobroty pro své tělo, vlasy i pleť,
  3. týden - Energie ročních dob a byliny - v této části dostanete přehlednou navigaci na užívání bylinek, dozvíte se, jak se můžete pomyslně opřít o sílu, skrze kterou jsme s přírodou propojeni,
  4. týden - Závěr - několik doporučení pro vás a bonusy k programu.

Co dalšího vás v programu Vůně bylin čeká?

Vyrábějte bez chemie

Lidské tělo je denně vystaveno nejrůznější zátěži, tak proč si do něj ještě dodávat další chemii? V programu budeme používat jen ingredience, které jsou poživatelné a nezávadné.

Rozveselíte mysl a zastavíte čas

Vychutnáte si okamžik tvoření. Ponoříte se do proudu, který se nazývá „okamžik tady a teď.“ Je to ten okamžik, který si umí užívat malé děti. Když pro sebe děláte něco, co vás baví, čas se zastaví.

Potěšíte sebe i své blízké

Máte radost z dárků – těch co dostanete i z těch, které rozdáváte? Z vlastní zkušenosti vím, jak takové domácí masti, likéry a sirupy udělají radost, když je darujete svým milým.

Rozšíříte si obzory

Naučíte se nové věci, které vás, věřím, potěší. Vnesete do svého tvořivého prostoru energii hravosti. Poznáte další možnosti, jak z bylinek vyrábět něco nového.

Co se naučíte?

Naučím vás postupy, jak si z bylinek vyrobit nejrůznější dobroty, které vám udělají radost a budou vám pomáhat. Dostanete přehled bylin, které v receptech používám. Budete vědět, kde bylinu najít a jak ji použít.

Proč si pořídit online program Vůně bylin?

Získáte návody a recepty 

  • přes 100 receptů a návodů na výrobu bylinných olejů, mastí, pleťových vod, likérů, tinktur, masek bylinkových směsí ze sušených bylinek a mnoho dalšího,

  • více než 50 bylin - přehledný popis účinků jednotlivých bylin.

Naučíte se třeba vyrobit masku na vlasy z bylinek a olejů, které vašim vlasům dodají lesk a krásu. Bylinné octy budete používat do salátů i jako oplach na vlasy. 

Seznámíte se s jednotlivými bylinkami, které budete používat do sušených směsí, připravovat z nich nálev, odvar, bylinné maceráty. 

K programu vám dávám neomezený přístup.

Program jsem pro vás připravovala s velkou péčí a věřím, že vás potěší a obohatí. Přesto chápu, že ne každý může být plně spokojen. Proto vám k programu dávám garanci vrácení peněz. Pokud mi do 14 dní od zakoupení programu e-mailem na adresu linda@lindamahelova.cz napíšete, že od programu odstupujete, vrátím vám celou částku bez ptaní zpět. Jednoduché, bezpečné, bez rizika.

Máte k programu Vůně bylin nějaký dotaz? Napište mi na linda@lindamahelova.cz

K programu dostanete i tyto bonusy

E-book Co je to ten macerát a meditační nahrávku.

E-book Co je to ten macerát

E-book Co je to ten macerát jsem napsala na základě vašich častých dotazů. 

Denně dostávám otázky, jak se vlastně bylinky správně užívají, jak se s nimi pracuje. Proto mě napadlo pro vás sepsat tento manuál.

Bylinková meditace

Meditační nahrávka vám pomůže proniknout do světa bylin a přírodních zákonitostí trochu jinak. Pocítíte, jaké to je, uslyšet uvnitř sebe ten tichý hlas, který k vám promlouvá. 

Spojíte se s vnitřní navigací, která vás navede. 

Jak se program líbí účastníkům?

Jsem opravdu nadšená, program Vůně bylin mě doslova nadchnul. Je to pastva pro oči, potěcha pro duši a množství úžasných receptů pro tělo. Sama si vyrábím z bylinek domácí tinktury, krémy a jídla, ale tak široká škála mne příjemně překvapila. Je tam množství bylinek i pro mne neznámých a netradičních. Našla jsem zde spoustu receptů a rad. Úplně mne uchvátila sekce ročních období. Je za tím vidět obrovské množství skvěle odvedené práce. Vřele to doporučuji všem začátečníkům i pokročilým zájemcům o bylinky. Každý si tam najde to svoje. Děkuji moc.
Andrea Novotnámaminka, blogerka

www.andrinovo.blogspot.cz/

www.kucharka.branakdetem.cz/andrea-novotna/
Z programu Vůně bylin jsem nadšená. Miluji přírodu a často si sama vyrábím různé domácí produkty a suším bylinky. V programu není o inspiraci nouze. Už se moc těším na příští jaro, až si nasbírám bylinky, které jsem zatím opomíjela a udělám octy, oleje a maceráty. Zaujaly mě i tinktury a tipy na využití bylinek v kuchyni. Program je přehledný a pěkně zpracovaný, doplněný krásnými fotografiemi. Jeho rozdělení je ucelené, rozmanité a je vidět, že Linda je opravdová odbornice. Moc se mi líbí i herbář pro ty, kteří úplně neznají všechny bylinky. Krásně ho dolaďují i zvolené fonty :)

Program Vůně bylin bych doporučila všem, kteří mají rádi přírodu, baví je zkoušet nové věci a nejsou líní si něco pro zdraví vyrobit doma sami, místo toho, aby si kupovali produkty s různými chemickými přísadami. Která žena by nechtěla mít zdravou pleť, zdravé vlasy i tělo? V programu jsou na to recepty z bylinek, které jsou snadno dostupné. A pokrmy z bylin mohou krásně zpestřit jídelníček. Bylinkové tvoření jsem si zamilovala a budu se k němu rozhodně ráda vracet pro inspiraci podle toho, jaké bylinky zrovna porostou. Je skvělé, že řadu receptů je možné vyrobit i ze sušených bylin. Děkuji :)
Dita Breberováterapeutka a lektorka

www.ditabreberova.cz

www.loveacademy.cz/
Když jsem se rozhodla, že vstoupím do Vašeho programu, vlastně jsem moc netušila, co mě v něm čeká, ale velmi jsem se těšila a musím říct, že jste ho pro nás vytvořila krásný. Pro mě je přehledný jak herbář, tak bylinkové tvoření s recepty i další části, které program hezky doplňují. Celý rok jsem z něho čerpala Vaše cenné zkušenosti, které nám předáváte a vytvořila z bylin to, co potřebuji a pomáhá mně i naší rodině. Děkuji Vám, že se s námi o Vaše recepty dělíte a předáváte je dál. Přeji Vám hodně osobní pohody a spoustu nadšených zákazníků.
Věrkaúčastnice programu Vůně bylin 2019
Chcem vám podakovat za moznost zucastnit sa Vasho projektu Vune Bylin. Je pre mna velmi inspirujuci a naucny. Naucil som sa pouzivat byliny, vyuzivat ich prirodne liecebne vlastnosti. Velmi rad som sa dozvedel od Vas nove znalosti o ich vyuzivani. Momentalne som si iba vyskusal vyrobit alkoholove tintury s maty, yzopu,echinacei ale rad vyskusam aj ostatne vase recepty aj ked tu kde byvam sa tazsie hladaju rastliny v volnej prirode. Niektore som si musel kupit a pestujem ich na zahradke, kde sa im zatial vyborne dari. Este raz Vam dakujem ze ste vytvorili tak prepracovany projekt.
Marek Škovieraúčastník programu Vůně bylin
Váš program mě obohatil o znalost nových bylinek, líbila se mi i vstřícná komunikace od Vás a dobré rady. Naučila jsem se nové postupy např. při tvorbě mastí. Jistě ještě využiji spoustu nových poznatků. Mám v plánu vyrobit borovicovou mast ze šišek, ale to až na jaře. Učím se také naladit na rostliny a byliny. Zkoušela jsem to se šípkovou růží v době kvetení. Některý keř mi nedovolil sbírat květy, ale na podzim jsem pochopila, že to bylo proto, aby byly plody, které dávají lidem i zvířátkům více vitamínů a minerálů. Viděla jsem ptačí hnízdo naplněné vystlanými a vyzobanými šípky. Příroda je velmi moudrá. A Vy jste dobrá učitelka, která učí lidi jak k ní přistupovat s láskou a respektem. Děkuji Vám za Váš čas a moudrý přístup.
Jindra Šťastnáúčastnice programu Vůně bylin
Milá Lindo, chci moc poděkovat za program Vůně bylin.😊 Je to krásně srozumitelné, úžasně zpracované, vždy přesně hned najdu co potřebuji. Už se nesmírně těším na sběr bylinek a tvoření z nich. Bylinky miluji, jen jsem nevěděla jak s nimi přesně naložit a tak jsem si přála, aby se tyto informace ke mně dostaly... a ejhle narazila jsem na tento program!.😊 Děkuji mockrát a přeji krásnou neděli! Jsem moc ráda, že jsem vás našla...
Alena Krocová účastnice programu Vůně bylin
Chci Vám moc poděkovat za oba programy, které jsem u Vás a s Vámi absolvovala a absolvuji - Zahrada mysli a Vůně bylin. Bylinky mě vždycky zajímaly, ale dlouho jsem nevěděla, jak na to. Klasické herbáře byly neosobní, plná strohých informací a to mě nebavilo.

Díky Vám a Vaším programům se mi otevřel úplně jiný svět a učí mě vnímat přírodu zcela jinak, než jsem doposud byla zvyklá. A vlastně ne jen přírodu, ale všechno kolem sebe a hlavně samu sebe. Dřív, když jsem vyrazila na procházku do lesa, tak jsem cestu jen proletěla. Teď je to jiné. Už se umím ztišit, zastavit, naslouchat a vychutnávat vše kolem všemy smysly. A naopak se snažím i já být v přírodě co nejméně rušivým elementem a vždy do ní vstupuji s posvátnou úctou a láskou.

Co se týká Tvoření, tak to je přesně to, co jsem potřebovala. Je úžasné vědět na co, která bylinka je, ale co s ní pak dál, to už málokterý klasický herbář prozradí. Vaše rady a různé impulzy během toho půl roku, co se účastním vašich programů, přicházely až nečekaně načasovaně. Např. jsem na podzim propadala už lehké panice a depresi, kdy se mi znovu a znovu vracel kašel a vaše rada "uvědomit si, na co se mám vykašlat" a zároveň recept na křen s medem mě zase nakopl zpět. Nebo pár dnů před vánoci se mi objevil z ničeho nic jakýsi divný ekzém. Nikdy jsem na nic takového netrpěla, ale tento byl urputný, mast z konopí nezabírala a pár dnů před vánoci lítat po doktorech se mi nechtělo (a to bych ještě trnula, co by mi tam předepsali...). A tu jsem se právě dopracovala ke zpracování části tvoření a mrkla na masti. Umíchala jsem si heřmánek a měsíček a já mohla strávit vánoce v klidu.

Celkově lékárnu naštěstí navštěvuji jen vyjímečně a i děti už si zvykly a vítají čaje a sirupky vyrobené přes rok :-)) Takže ještě jednou moc děkuji, že se o své zkušenosti a znalosti máte snahu dělit dál a předáváte je takovouto lidskou formou, která je mi skutečně blízká. Mějte se moc krásně.
Lucieúčastnice programu Vůně bylin a Zahrada mysli
Přeji příjemný den, chci Vám moc poděkovat za Váš skvělý kurz. Jsem nadšená, je mi už přes 60, ale tak pěkně a promyšleně zpracovaný kurz jsem dlouho neviděla. Jsem moc ráda, že jsem se přihlásila, určitě budu aktivně využívat. Bylinky mne vždy přitahovaly, Váš přístup a systém jsou úžasné. Jste skvělá, přeji Vám pohodu a hodně energie k další práci.
Ludmila Cholevováúčastnice programu Vůně bylin
Krásný den, Lindo! Srdečně Vás zdravím. Přihlásila jsem se do Vašeho on-line kurzu a jsem nadšená! Děkuji. Jsem nadšená ale také z toho, že jsem na internetu narazila právě na Vás. Hledala jsem nějaký bylinkářský kurz, protože se o byliny zajímám vlastně už do dětství (teď je mi 50). Ale teď jsem tím přímo posedlá:-) Otevřela jsem si spoustu odkazů a na jeden on-line kurz jsem se už málem přihlásila, když mi "něco" řeklo, ať se zkusím ještě podívat dál. A v tom to přišlo: rozklikla jsem odkaz s Vaší nabídkou a bylo vymalováno. Vy jste totiž můj člověk, a když čtu Vaše texty, mám pocit, jako kdyby to promlouvala moje duše. Tyto měsíce se mi děje totiž přesně to, o čem Vy píšete. Najednou se mi svět bylin venku v přírodě víc a víc začíná otevírat, sbírám byliny, kolem kterých jsem dřív chodila s klapkami na očích a navíc s nimi začínám cítit nádherné propojení.

Jsem šťastná, že jsem narazila na internetu právě na Vás, protože cítím, že jste moje krevní skupina. Děkuji, děkuji a děkuji a přeji Vám spoustu nádherných chvil s bylinkami. Milá Lindo - mějte se krásně! S přátelským pozdravem
Marcela Kořínkováúčastnice kurzu Vůně bylin
Milá Lindo, Váš program o bylinkovém tvoření je opravdu nádherný. Jsem začátečnice a trochu jsem měla obavy, jestli to všechno dobře pochopím a budu umět z bylin připravit. Ale ukázalo se, že moje obavy byly zbytečné. Navíc jsem se naučila poznat nové byliny a teď z nich připravuji to, co nás v programu učíte. Jsem ráda, že jsem do programu vstoupila a naučila se toho tolik nového. Děkuji Vám mockrát!
Eva H. účastnice programu Vůně bylin
Hezký den Lindo, děkuji za možnost být s Vámi v kontaktu skrze bylinky a Váš úžasný program Vůně bylin. S bylinkami pracuji už nějakou dobu, ale to, co nám v programu předáváte, mě velmi nadchlo. Z celého Vašeho díla je cítit láska k přírodě, pokora a respekt. Baví mě si v programu po celý rok listovat a sbírat bylinky s vědomím, že mám na koho se obrátit, když si náhodou nebudu vědět rady. Vždycky jste mi poradila a podpořila mě v mém tvoření a nejen za to Vám děkuji. Přeji Vám hezký bylinkový rok.
Janaúčastnice programu

Program Vůně bylin si cením na 2350 Kč. 


Pokud bychom se setkali na workshopu za obdobnou cenu, nikdy bych vám nestihla předat tolik, jako jsem vložila do programu Vůně bylin

Využijte darů přírody, naučte se
z voňavých bylin vyrábět produkty pro zdraví i radost.

14denní garance vrácení peněz – žádný „zajíc v pytli“

Jestliže po objednávce programu usoudíte, že Vůně bylin není pro vás, napište mi do 14 dní e-mailem na linda@lindamahelova.cz a vrátím vám peníze zpět.

Jestli z bylin rádi vyrábíte tinktury, masti, oleje, octy, masky a mnoho dalšího, budu ráda vaší průvodkyní.

 

Těším se na vás.

Linda Mahelová

Níže vyplňte své údaje a můžete se těšit na voňavý bylinkový program:

Upozornění zákazníky z EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a je nutné, abyste mi dodali své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si program na fyzickou osobu nepodnikatele.