Vůně bylin

Online program o bylinkovém tvoření

Chcete si vyrábět masti, oleje, tinktury, masky a sirupy z bylinek?

Nevíte, jakou bylinku na co použít? Znám to.

Kdysi jsem tápala, jak mám vlastně správně bylinky používat.

Nebylo mi jasné, co je nálev, odvar, jak vyrobit tinkturu, kdy a jak ji užívat.

-  Jak dlouho se macerují bylinky v oleji

- Jaké množství bylin přidat na nálev, z jakých bylin vyrobit sušenou bylinkovou směs

Tyhle a další otázky jsem si stále pokládala a hledala na ně odpovědi. Svět bylinek mě tak silně fascinoval, že jsem toužila všechno se naučit.

Možná byste také rádi věděli, jaké bylinky se kdy sbírají, na co se používají, jak vyřešit potíže s bolestmi, při špatném trávení, nehojících se ranách na kůži, kdy a jak je vhodné začít s očistou těla a jaké bylinky k tomu použít. 

To jsem já, Linda

Řadu let zabývám studiem, sběrem a focením bylinek. Natáčím videa o bylinkách, píšu články, příspěvky na sociální sítě. Jezdím na workshopy a učím druhé, aby uměli bylinky poznávat a používat

Všechno mě to nesmírně baví, dává mi to smysl. A taky mě těší, když dostávám nadšené ohlasy, jak lidem pomohla mast na ekzém, který je léta sužoval, jak je přestaly trápit bolesti žaludku, přestaly jim padat vlasy, zlepšila se jim pleť,... Slýchám hodně takových příběhů a mám z toho opravdu radost.

Naučím vás to taky.

Během několika let, co píšu blog, e-booky a programy o bylinkách, jsem nasbírala vaše nejčastější dotazy.

Těší mě, že vám teď můžu představit online program o bylinkách, kde vás to naučím:

Vůně bylin

Když jsem pro vás tvořila tento online program, každý den jsem vyráběla tinktury, oleje, octy, likéry, masti, bylinkové směsi a všechno fotila. Připravila jsem pro vás program, který vám bude sloužit od jara až do zimy.

Současně jsem sesbírala vaše nejčastější dotazy, jak správně vyrobit mast, tinkturu, jaké bylinky namíchat třeba na infekci močových cest, močové kaménky, křečové žíly, duševní vyčerpání, kloubní potíže, nečistou pleť, potíže se zažíváním, při virózách, účinnou očistu těla,..

Všechno, co vás kdy zajímalo, je v tomto programu.

Pojďte se na to podívat.

Obsah programu

1. část: Herbář

První částí programu je Herbář. Rozdělila jsem jej podle ročních dob.

Určitě vás totiž bude zajímat, kde bylinku, ze které si vyrobíte třeba mast, najdete. V jakých podmínkách roste, na co se obvykle používá. Jestli ji můžete použít na výrobu octa, obkladu, jestli je vhodná do bylinných směsí a jak ji užívat. Případně jestli si ji můžete vypěstovat na své zahradě. Na to všechno najdete odpovědi v této první části.

Do této části každý rok přidávám popis dalších bylinek. Program pro vás tedy stále obohacuji, abyste mohli studovat a objevovat nové bylinky a rozšiřovat si své znalosti.

2. část: Tvoření

V nejobsáhlejší části Tvoření najdete přes 100 receptů pro zdravé tělo, vlasy a pleť. Tady se naučíte vyrábět své bylinkové poklady - masti, tinktury, likéry, sirupy, octy, bylinné směsi a mnoho dalšího. Do této části jsem přidala i recepty na pokrmy z bylinek - saláty, pomazánky, pesta, špenáty, omáčky a bylinkové soli. Jednotlivé části jsou přehledně rozdělené. 

3. část: Videa o bylinkách

Tuto část jsem rozdělila do několika dalších částí. Jarní bylinky, letní, pozdně letní a zpracování bylinek. Celkově jsou videa dlouhá téměř 4 hodiny. 

Když se vydáme na jaře do přírody, vidíme, že ne všechny bylinky už kvetou. Ale to neznamená, že bychom si jich neměli všímat. Naopak. Ze své zkušenosti vím, jak je dobré, když si bylinek všímáme a zkoumáme tvar jejich listů, barvu, vůni, případně i chuť (pokud jsou to ty jedlé). 

Ve videích uvidíte, jak bylinky vypadají, upozorním vás na jejich vůni, stavbu listů, zmíním možnost záměny s jinou bylinkou, kterou také ve videu ukážu. 

Ve videu o zpracování bylinek uvidíte, jak připravuji ocet, tinkturu, sirup, mast,... a prozradím vám další tipy, jak s bylinkami zacházet.

4. část: Energie ročních dob a byliny

Poslední část programu je rozdělena na 5 menších částí.

Jinak se cítíme na jaře, jinak v létě nebo v zimě. Tady se naučíte, jak o sebe pečovat v jednotlivých ročních dobách. Pochopíte kvalitu energie každého období. Dostanete doporučení na užívání bylinek a receptů, které jsou pro vás připraveny v předchozí části, pokud byste si přece jen nevěděli rady... Tenhle program jsem si moc užila už při jeho tvoření a věřím, že i vám se bude líbit:) 

Jak Vůně bylin začíná a končí?

Úvod

Přivítám vás úvodním videem, dostanete doporučení jak s programem pracovat, ať z něho máte co nejvíc.

Závěr

V závěru programu Vůně bylin mám pro vás ještě pár tipů navíc, abyste byli zdraví. Tam si taky stáhnete své bonusy k programu. 

Jak program probíhá?

Po přihlášení do programu vám e-mailem přijdou přístupové údaje. Program se bude otevírat postupně, během 5 týdnů. Pak si v něm můžete dle libosti listovat donekonečna

 1. týden - naučíte se poznat bylinky a způsoby použití jednotlivých bylinek v části Herbář
 2. týden - část Tvoření, v dalším týdnu se naučíte vyrábět bylinkové dobroty pro své tělo, vlasy i pleť
 3. týden - Videa o bylinkách. Tady vám ukážu, jak bylinky vypadají v terénu, představím vám způsoby zpracování a předám i další tipy, jak s bylinkami zacházet
 4. týden - Energie ročních dob a byliny - v této části dostanete přehlednou navigaci na užívání bylinek, dozvíte se, jak se můžete pomyslně opřít o sílu, skrze kterou jsme s přírodou propojeni
 5. týden - Závěr - několik doporučení pro vás a bonusy k programu

Co dalšího vás v programu Vůně bylin čeká?

 • Nová videa
  V letošním roce jsem do programu přidala nová videa, kde vám blíže představuji, jak vyrábím bylinné masti, tinktury, oleje, octy,... Na procházce vám ukazuji bylinky v terénu v každém ročním období.
 • Vyrábějte bez chemie
  Lidské tělo je denně vystaveno nejrůznější zátěži, tak proč si do něj ještě dodávat další chemii? V programu budeme používat jen ingredience, které jsou poživatelné a nezávadné.
 • Rozveselíte mysl a zastavíte čas
  Vychutnáte si okamžik tvoření. Ponoříte se do proudu, který se nazývá „okamžik tady a teď.“ Je to ten okamžik, který si umí užívat malé děti. Když pro sebe děláte něco, co vás baví, čas se zastaví.
 • Potěšíte sebe i své blízké
  Máte radost z dárků – těch co dostanete i z těch, které rozdáváte? Z vlastní zkušenosti vím, jak takové domácí masti, likéry a sirupy udělají radost, když je darujete svým milým.
 • Rozšíříte si obzory
  Naučíte se nové věci, které vás, věřím, potěší. Vnesete do svého tvořivého prostoru energii hravosti. Poznáte další možnosti, jak z bylinek vyrábět něco nového.
 • Aktuality
  Pokud do programu přidám něco dalšího, nové bylinky,... budu vás o tom informovat na tomto místě. Současně vám také pošlu e-mail, že jsem novinku do programu přidala. 

Co se naučíte?

Naučím vás postupy, jak si z bylinek vyrobit nejrůznější dobroty, které vám udělají radost a budou vám pomáhat. Dostanete přehled bylin, které v receptech používám. Budete vědět, kde bylinu najít a jak ji použít.

Proč si pořídit online program Vůně bylin?

Získáte návody, recepty, herbář, videa, konzultace

 • přes 100 receptů a návodů na výrobu bylinných olejů, mastí, pleťových vod, likérů, tinktur, masek bylinkových směsí ze sušených bylinek a mnoho dalšího,

 • více než 70 bylin - přehledný popis účinků jednotlivých bylin.

 • videa o bylinkách - procházky po bylinkách a způsoby zpracování bylin
 • konzultace během trvání celého programu i po jeho skončení (na vaše otázky vám ráda odpovím třeba i za rok nebo dva, kdy do programu vstoupíte).

Naučíte se třeba vyrobit masku na vlasy z bylinek a olejů, které vašim vlasům dodají lesk a krásu. Bylinné octy budete používat do salátů i jako oplach na vlasy. 

Seznámíte se s jednotlivými bylinkami, které budete používat do sušených směsí, připravovat z nich nálev, odvar, bylinné maceráty. 

K programu vám dávám neomezený přístup.

Program jsem pro vás připravovala s velkou péčí a věřím, že vás potěší a obohatí. Přesto chápu, že ne každý může být plně spokojen. Proto vám k programu dávám garanci vrácení peněz. Pokud mi do 14 dní od zakoupení programu e-mailem na adresu linda@lindamahelova.cz napíšete, že od programu odstupujete, vrátím vám celou částku bez ptaní zpět. Jednoduché, bezpečné, bez rizika.

Máte k programu Vůně bylin nějaký dotaz? Napište mi na linda@lindamahelova.cz

K programu dostanete i tyto bonusy

E-book Co je to ten macerát a meditační nahrávku.

E-book Co je to ten macerát

E-book Co je to ten macerát jsem napsala na základě vašich častých dotazů. 

Denně dostávám otázky, jak se vlastně bylinky správně užívají, jak se s nimi pracuje. Proto mě napadlo pro vás sepsat tento manuál. Dostanete ho k programu jako bonus.

Bylinková meditace

Meditační nahrávka vám pomůže proniknout do světa bylin a přírodních zákonitostí trochu jinak. Pocítíte, jaké to je, uslyšet uvnitř sebe ten tichý hlas, který k vám promlouvá. 

Spojíte se s vnitřní navigací, která vás navede. Také meditaci dostanete jako bonus k programu Vůně bylin.

Jak se program líbí účastníkům?

Jsem opravdu nadšená, program Vůně bylin mě doslova nadchnul. Je to pastva pro oči, potěcha pro duši a množství úžasných receptů pro tělo. Sama si vyrábím z bylinek domácí tinktury, krémy a jídla, ale tak široká škála mne příjemně překvapila. Je tam množství bylinek i pro mne neznámých a netradičních. Našla jsem zde spoustu receptů a rad. Úplně mne uchvátila sekce ročních období. Je za tím vidět obrovské množství skvěle odvedené práce. Vřele to doporučuji všem začátečníkům i pokročilým zájemcům o bylinky. Každý si tam najde to svoje. Děkuji moc.
Andrea Novotnámaminka, blogerka

www.andrinovo.blogspot.cz/

www.kucharka.branakdetem.cz/andrea-novotna/
Váš program mě obohatil o znalost nových bylinek, líbila se mi i vstřícná komunikace od Vás a dobré rady. Naučila jsem se nové postupy např. při tvorbě mastí. Jistě ještě využiji spoustu nových poznatků. Mám v plánu vyrobit borovicovou mast ze šišek, ale to až na jaře. Učím se také naladit na rostliny a byliny. Zkoušela jsem to se šípkovou růží v době kvetení. Některý keř mi nedovolil sbírat květy, ale na podzim jsem pochopila, že to bylo proto, aby byly plody, které dávají lidem i zvířátkům více vitamínů a minerálů. Viděla jsem ptačí hnízdo naplněné vystlanými a vyzobanými šípky. Příroda je velmi moudrá. A Vy jste dobrá učitelka, která učí lidi jak k ní přistupovat s láskou a respektem. Děkuji Vám za Váš čas a moudrý přístup.
Jindra Šťastnáúčastnice programu Vůně bylin
Když jsem se rozhodla, že vstoupím do Vašeho programu, vlastně jsem moc netušila, co mě v něm čeká, ale velmi jsem se těšila a musím říct, že jste ho pro nás vytvořila krásný. Pro mě je přehledný jak herbář, tak bylinkové tvoření s recepty i další části, které program hezky doplňují. Celý rok jsem z něho čerpala Vaše cenné zkušenosti, které nám předáváte a vytvořila z bylin to, co potřebuji a pomáhá mně i naší rodině. Děkuji Vám, že se s námi o Vaše recepty dělíte a předáváte je dál. Přeji Vám hodně osobní pohody a spoustu nadšených zákazníků.
Věrkaúčastnice programu Vůně bylin
Chcem vám podakovat za moznost zucastnit sa Vasho projektu Vune Bylin. Je pre mna velmi inspirujuci a naucny. Naucil som sa pouzivat byliny, vyuzivat ich prirodne liecebne vlastnosti. Velmi rad som sa dozvedel od Vas nove znalosti o ich vyuzivani. Momentalne som si iba vyskusal vyrobit alkoholove tintury s maty, yzopu,echinacei ale rad vyskusam aj ostatne vase recepty aj ked tu kde byvam sa tazsie hladaju rastliny v volnej prirode. Niektore som si musel kupit a pestujem ich na zahradke, kde sa im zatial vyborne dari. Este raz Vam dakujem ze ste vytvorili tak prepracovany projekt.
Marek Škovieraúčastník programu Vůně bylin
Z programu Vůně bylin jsem nadšená. Miluji přírodu a často si sama vyrábím různé domácí produkty a suším bylinky. V programu není o inspiraci nouze. Už se moc těším na příští jaro, až si nasbírám bylinky, které jsem zatím opomíjela a udělám octy, oleje a maceráty. Zaujaly mě i tinktury a tipy na využití bylinek v kuchyni. Program je přehledný a pěkně zpracovaný, doplněný krásnými fotografiemi. Jeho rozdělení je ucelené, rozmanité a je vidět, že Linda je opravdová odbornice. Moc se mi líbí i herbář pro ty, kteří úplně neznají všechny bylinky. Krásně ho dolaďují i zvolené fonty :)

Program Vůně bylin bych doporučila všem, kteří mají rádi přírodu, baví je zkoušet nové věci a nejsou líní si něco pro zdraví vyrobit doma sami, místo toho, aby si kupovali produkty s různými chemickými přísadami. Která žena by nechtěla mít zdravou pleť, zdravé vlasy i tělo? V programu jsou na to recepty z bylinek, které jsou snadno dostupné. A pokrmy z bylin mohou krásně zpestřit jídelníček. Bylinkové tvoření jsem si zamilovala a budu se k němu rozhodně ráda vracet pro inspiraci podle toho, jaké bylinky zrovna porostou. Je skvělé, že řadu receptů je možné vyrobit i ze sušených bylin. Děkuji :)
Dita Breberováterapeutka a lektorka

www.ditabreberova.cz

www.loveacademy.cz/
Chci Vám moc poděkovat za oba programy, které jsem u Vás a s Vámi absolvovala a absolvuji - Zahrada mysli a Vůně bylin. Bylinky mě vždycky zajímaly, ale dlouho jsem nevěděla, jak na to. Klasické herbáře byly neosobní, plná strohých informací a to mě nebavilo.

Díky Vám a Vaším programům se mi otevřel úplně jiný svět a učí mě vnímat přírodu zcela jinak, než jsem doposud byla zvyklá. A vlastně ne jen přírodu, ale všechno kolem sebe a hlavně samu sebe. Dřív, když jsem vyrazila na procházku do lesa, tak jsem cestu jen proletěla. Teď je to jiné. Už se umím ztišit, zastavit, naslouchat a vychutnávat vše kolem všemy smysly. A naopak se snažím i já být v přírodě co nejméně rušivým elementem a vždy do ní vstupuji s posvátnou úctou a láskou.

Co se týká Tvoření, tak to je přesně to, co jsem potřebovala. Je úžasné vědět na co, která bylinka je, ale co s ní pak dál, to už málokterý klasický herbář prozradí. Vaše rady a různé impulzy během toho půl roku, co se účastním vašich programů, přicházely až nečekaně načasovaně. Např. jsem na podzim propadala už lehké panice a depresi, kdy se mi znovu a znovu vracel kašel a vaše rada "uvědomit si, na co se mám vykašlat" a zároveň recept na křen s medem mě zase nakopl zpět. Nebo pár dnů před vánoci se mi objevil z ničeho nic jakýsi divný ekzém. Nikdy jsem na nic takového netrpěla, ale tento byl urputný, mast z konopí nezabírala a pár dnů před vánoci lítat po doktorech se mi nechtělo (a to bych ještě trnula, co by mi tam předepsali...). A tu jsem se právě dopracovala ke zpracování části tvoření a mrkla na masti. Umíchala jsem si heřmánek a měsíček a já mohla strávit vánoce v klidu.

Celkově lékárnu naštěstí navštěvuji jen vyjímečně a i děti už si zvykly a vítají čaje a sirupky vyrobené přes rok :-)) Takže ještě jednou moc děkuji, že se o své zkušenosti a znalosti máte snahu dělit dál a předáváte je takovouto lidskou formou, která je mi skutečně blízká. Mějte se moc krásně.
Lucieúčastnice programu Vůně bylin a Zahrada mysli
Přeji příjemný den, chci Vám moc poděkovat za Váš skvělý kurz. Jsem nadšená, je mi už přes 60, ale tak pěkně a promyšleně zpracovaný kurz jsem dlouho neviděla. Jsem moc ráda, že jsem se přihlásila, určitě budu aktivně využívat. Bylinky mne vždy přitahovaly, Váš přístup a systém jsou úžasné. Jste skvělá, přeji Vám pohodu a hodně energie k další práci.
Ludmila Cholevováúčastnice programu Vůně bylin
Milá Lindo, Váš program o bylinkovém tvoření je opravdu nádherný. Jsem začátečnice a trochu jsem měla obavy, jestli to všechno dobře pochopím a budu umět z bylin připravit. Ale ukázalo se, že moje obavy byly zbytečné. Navíc jsem se naučila poznat nové byliny a teď z nich připravuji to, co nás v programu učíte. Jsem ráda, že jsem do programu vstoupila a naučila se toho tolik nového. Děkuji Vám mockrát!
Eva účastnice programu Vůně bylin
Paní Lindo, zdravím Vás. Listuji si Vaším programem o bylinkách a vždycky mě překvapí, že v něm najdu zase nové věci, které jsem dřív o bylinkách nevěděla. Mám ráda ty Vaše fotky, recepty, návody a způsob, jak o bylinkách píšete. Je to fantastický program přesně pro mě:) Díky za Vás! Přeji Vám jen to nejlepší.
Ivetaúčastnice programu Vůně bylin
Milá Lindo, chci moc poděkovat za program Vůně bylin.😊 Je to krásně srozumitelné, úžasně zpracované, vždy přesně hned najdu co potřebuji. Už se nesmírně těším na sběr bylinek a tvoření z nich. Bylinky miluji, jen jsem nevěděla jak s nimi přesně naložit a tak jsem si přála, aby se tyto informace ke mně dostaly... a ejhle narazila jsem na tento program!.😊 Děkuji mockrát a přeji krásnou neděli! Jsem moc ráda, že jsem vás našla...
Alena Krocová účastnice programu Vůně bylin
Hezký den Lindo, děkuji za možnost být s Vámi v kontaktu skrze bylinky a Váš úžasný program Vůně bylin. S bylinkami pracuji už nějakou dobu, ale to, co nám v programu předáváte, mě velmi nadchlo. Z celého Vašeho díla je cítit láska k přírodě, pokora a respekt. Baví mě si v programu po celý rok listovat a sbírat bylinky s vědomím, že mám na koho se obrátit, když si náhodou nebudu vědět rady. Vždycky jste mi poradila a podpořila mě v mém tvoření a nejen za to Vám děkuji. Přeji Vám hezký bylinkový rok.
Janaúčastnice programu Vůně bylin
Krásný den, Lindo! Srdečně Vás zdravím. Přihlásila jsem se do Vašeho on-line kurzu a jsem nadšená! Děkuji. Jsem nadšená ale také z toho, že jsem na internetu narazila právě na Vás. Hledala jsem nějaký bylinkářský kurz, protože se o byliny zajímám vlastně už do dětství (teď je mi 50). Ale teď jsem tím přímo posedlá:-) Otevřela jsem si spoustu odkazů a na jeden on-line kurz jsem se už málem přihlásila, když mi "něco" řeklo, ať se zkusím ještě podívat dál. A v tom to přišlo: rozklikla jsem odkaz s Vaší nabídkou a bylo vymalováno. Vy jste totiž můj člověk, a když čtu Vaše texty, mám pocit, jako kdyby to promlouvala moje duše. Tyto měsíce se mi děje totiž přesně to, o čem Vy píšete. Najednou se mi svět bylin venku v přírodě víc a víc začíná otevírat, sbírám byliny, kolem kterých jsem dřív chodila s klapkami na očích a navíc s nimi začínám cítit nádherné propojení.

Jsem šťastná, že jsem narazila na internetu právě na Vás, protože cítím, že jste moje krevní skupina. Děkuji, děkuji a děkuji a přeji Vám spoustu nádherných chvil s bylinkami. Milá Lindo - mějte se krásně! S přátelským pozdravem
Marcela Kořínkováúčastnice kurzu Vůně bylin
Miluju bylinky sice už od mala, ale toužila jsem poznat někoho, kdo je v tomto oboru dál než já, abych mohla čerpat další poznatky. Vybrala jsem si Vás a teď vím, že jsem udělala dobře. V programu jsem našla to, co jsem hledala: recepty z bylin, fotky, tipy, jak s nimi naložit, jak je sušit, uskladňovat, kombinovat s jinými do směsí. Dokonce i to, jak je uvařit, připravit jako jídlo, do pesta, solí, salátů, pomazánek ..... To mou rodinu potěšilo nejvíc, že to mé studování nepřišlo nazmar, ale jsou rádi, že jim v praxi ukazuju, co jsem se z bylin naučila připravovat. A chutná jim to! Děkuji Vám, že jste takový program sestavila, protože má cenu nesmírnou. Zvlášť v této době. U Vás nenajdu instantní rady, kterých je všude na webu mraky. Nejsou tady žádné zaručené laciné návody na cokoliv, ale úcta k přírodě. Za to Vás mám opravdu ráda. Děkuju Vám, že jdete svou cestou a umíte ji ukazovat nám ostatním. Přeju Vám hodně radosti v tom, co děláte.
Hanka účastnice programu Vůně bylin
Pořídila jsem si všechny Vaše kurzy o bylinkách, tak Vám chci napsat, jak moc jsem s nimi spokojená. Bavilo mě číst si o kořenech a udělat si kompletní očistu. Teď jsem v závěrečné fázi a cítím se naprosto jinak. Je mi lehce, cítím se zdravá a bez potíží. Konečně! V Zahradě jsem pochopila tolik důležitého, že si toho všimlo i moje okolí. Jsem v klidu, nehroutím se z nečekaných událostí a je mi celkově fajn. V kurzu pro ženy jsem našla léčivé bylinky a hlavně směsi na moje potíže. Zápasila jsem s nimi tak dlouhou dobu, že už jsem ani nedoufala, že se jich někdy zbavím. Klasická medicína mě hnala jen na operace. Už je to minulost. Vůně bylin je pro mě třešnička na dortu. Užívám si sběru, výroby všech těch věcí, o kterých píšete, chodím často ven a poznávám nové byliny. Dělám z nich to, co potřebuji a co mi prospívá. Držím se Vašich rad a nenaužívám je. Celkově mám život díky těm všem znalostem naprosto jiný. Taky jsem začala pěstovat některé bylinky na zahradě a těším se, že k tomu taky uděláte návod. Je od Vás krásné, že o nás stále pečujete a dělíte se o své poznatky. Také jsem díky Vám pochopila, že pravou sílu a schopnost se uzdravit mám už v sobě. Je mi ctí, že jsem Vás mohla poznat.
Vendulaúčastnice programu Vůně bylin, Očista kořeny, Zdravá žena, Zahrada mysli
Milá Lindo, už ten Váš rozzářený úsměv na videu v úvodu programu mě ujistil, že jsem tady správně. Vyzařujte z Vás láska k bylinám a přírodě. Baví mě číst Váš blog a příspěvky, které uveřejňujete na sítích, ale online program je ještě dál. Našla jsem tu kompletní informace, které jsem potřebovala o bylinách vědět. Dělíte se tu o to, co je opravdu cenné, a co pomáhá. Jak co z které bylinky připravit, kde ji najít, jak rozpoznat. K tomu slouží i Vaše nádherné fotografie. Takové kompletní informace jsem zatím nikde jinde nenašla. Líbí se mi, že jste program rozšířila o další bylinky. Není to samozřejmost, že se o nás tak staráte, i když už jsme v kurzu delší dobu. Děkuji za to všechno a přeji Vám hodně spokojených kurzistů.
Lenka účastnice programu Vůně bylin
Zajímalo mě, co je ve Vašich kurzech o bylinách tak jiné, než jinde na webu.... ale pochopila jsem. Vy předáváte skutečně hodnotné a komplexní informace, jak si co vyrobit a jak užívat. Současně nám účastníkům necháváte prostor k tomu, abychom nebyli jen ovcemi jdoucími za pasoucím se stádem, ale abychom uvažovali vlastní hlavou. To má pro mě význam. Navíc tu nejsou rady těch webů plných reklam, ale procítěný dotek s přírodou a rostlinami. Ráda Vás budu podporovat ve Vaší práci, protože to, co děláte, má velký přesah. Máte můj obdiv a díky za to všechno.
Jaroslavaúčastnice programu Vůně bylin, Zahrada mysli, Očista kořeny, Zdravá žena
Původně jsem narazila na článek o bylinkovém záhonu, ale pak jsem se proklikala až na Vaše kurzy. Mezitím jsem si přečetla několik článků a bylo mi jasné, že od Vás chci vědět víc. Je mi sympatické, jak píšete o divokých bylinkách na zahradě, ale i způsobu pěstování. Zaujalo mě, že na škůdce nepoužíváte chemii, ani ekologické přípravky, a přesto vypěstujete to, co chcete a nemáte s nimi potíže...... Máte pravdu, ty potíže si děláme my sami. Jsou v našich hlavách. Aplikovala jsem postoj, jaký popisujete v kurzu a světe div se, okamžitě se to na zahradě projevilo. Nikdo neškodí, nic neničí. Jen pěstuji, dopřávám ostatním a usmívám se směrem k sousedům. Častokrát je inspiruju tou Vaší úžasnou metodou a oni jen kroutí hlavou. Neznají to. Ve Vůni bylin jsem si našla tolik receptů, že je snad ani za rok nestihnu vyrobit, ale jsem ráda, že mám od Vás tento úžasný manuál, který můžu mít pořád při sobě. Pokaždé vím, kam se můžu obrátit, když potřebuju radu. Děkuju Vám převelice.
Kláraúčastnice programu Vůně bylin, Zahrada mysli
Dobrý den Lindo, Váš online kurz jsem si pořídila teprve nedávno a jsem unesená nejen z krásného pojetí, ale i spousty informací. Na Vašich stránkách je milo a útulno, celý kurz dýchá respektem k přírodě. Oceňuji konkrétní recepty, o které se s námi v kurzu dělíte. Také se mi líbí Vaše krásné fotografie, ze kterých se učím poznávat ty bylinky, které zatím tak skvěle nerozeznám. Budu se opakovat, ale děkuji, že jste tento kurz pro nás připravila. S úctou. Dana
Danaúčastnice programu Vůně bylin

Program Vůně bylin si cením na 4350 Kč

Nyní vám dávám na program předvánoční slevu.

Cena je snížena na 3650 Kč ještě několik dní:


Pokud bychom se setkali na workshopu za obdobnou cenu, nikdy bych vám nestihla předat tolik, jako jsem vložila do programu Vůně bylin

Využijte darů přírody, naučte se
z voňavých bylin vyrábět produkty pro zdraví i radost.

14denní garance vrácení peněz – žádný „zajíc v pytli“

Jestliže po objednávce programu usoudíte, že Vůně bylin není pro vás, napište mi do 14 dní e-mailem na linda@lindamahelova.cz a vrátím vám peníze zpět.

Níže vyplňte své údaje a můžete se těšit na voňavý bylinkový program:

Upozornění zákazníky z EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a je nutné, abyste mi dodali své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si program na fyzickou osobu nepodnikatele.