Být tak zdravá a šťastná.

Mít možnost žít bez bolesti a trápení. 

Chcete být Zdravá žena? 

Pojďte se mnou, ukážu vám cestu. 

Možná i vy trpíte vaginálními mykózami, menstruačními bolestmi nebo každý měsíc bojujete s premenstruačním syndromem? Možná máte pocit, že se vám nedaří, necítíte se moc dobře... a vaše nepohoda se zrcadlí i do partnerského vztahu?

Tohle znám nejen z vlastní zkušenosti. Před časem se na mě obrátila i moje kamarádka, která trpěla stejnými potížemi. Začaly jsme hojit tělo i duši. Rozpustily jsme nejen bolesti, ale také obavy.

 

Zažila, jaké to je být zdravá žena. Vy to můžete mít také.

Chcete vědět víc? 

připravila jsem pro vás online program o bylinkách

Zdravá žena

Objevíte poklady, které v sobě máte ukryté. 


 Dopřejete si hojivou péči.


Najdete svůj vnitřní zdroj, který vám přinese léčivou energii. 


Uzdravíte svou ženskou duši i tělo.


Pocítíte naplnění a radost.

A ještě mnohem více...

Co se naučíte?

Pochopíte, kde máte

ukrytou svou sílu a zjistíte, jak s ní můžete navázat vztah a pracovat s ní.

Otevřete se svým pocitům

a dostanete tak cennou mapu na cestu ke svému nitru. Porozumíte sama sobě.

Uvidíte svět kolem sebe

v nových barvách a budete si užívat radosti a naplnění.

Odemknete svůj potenciál

k vaší zdravé ženě. Objevíte svou záři a přirozenou ženskost.

Co získáte?

 • Ke každému tématu jsem pro vás natočila video. V pěti videích vám ukážu, jak pracovat s energií, kterou jste obdařena, jaké bylinky vám pomohou. Jak pracovat s ošetřením bodů na reflexní plosce. 
 • Meditace - každá meditace je zaměřena na dané téma a pomůže vám ponořit se do hojivého procesu. 
 • Pracovní sešity - jsou podporou na vaší nové cestě. 
 • Otázky, které vám pomůžou uvidět souvislosti. 
 • Bonusy - získáte navigaci, kudy se můžete dále vydat. Inspirace a rituály vám pomohou pokračovat tak, abyste si program zdraví ukotvila. V této části najdete také recepty, jak být zdravou ženou, mít krásnou pleť, vlasy a tělo. 

Kdo jsem?

Bylinářka, aromaterapeutka, milovnice vůní, bylin a zázraků každodennosti.

Autorka online programů o bylinkách Zahrada mysli, Síla kořenů, Vůně bylin, e-booku 10 bylin k očistě vašeho těla a Bylinkového kalendáře.

Pracuji s ženami a ukazuji jim, jak žít radostně a užívat si život ve zdraví a bez bolesti.

Inspiruji druhé, aby skrze vztah k přírodě objevili vztah k sobě.

Linda Mahelová

Proč se tím zabývám?

Když jsem viděla, kolik žen má potíže s vaginálními mykózami a menstruačními bolestmi, vzpomněla jsem si, že jsem také před lety těmito neduhy trpěla. Podstoupila jsem klasickou i alternativní léčbu, ale potíže přetrvávaly dál. Snažila jsem se uzdravit, ale úleva nepřicházela. 

Na cestě k uzdravení jsem prošla řadou pokusů a omylů. Pak mi došlo, že snaha nikam nevede...

Studovala jsem aromaterapii, pracovala jsem s ženami, sbírala jsem informace. Intenzivně jsem tímto procesem procházela skrze své vlastní zkušenosti.

A pak jsem našla ten klíč, který jsem sestavila do pěti kroků. Vznikl tak online program pro ženy, které mají stejné potíže a chtějí se uzdravit.

Chcete se vydat na cestu a jít naproti této příležitosti

Buďte

Zdravá žena

 • Předám vám umění práce s energií. Velmi dlouhou dobu jsem se zabývala tématem energie. Teď vám tuto zkušenost předám. 
 • Najdete v sobě hojivou sílu, která vás už bude odteď provázet životem.
 • Zjistíte, které bylinky máte užívat, abyste si tělo nejprve očistila a mohla se vydat na cestu zdraví.
 • Skrze rituály a inspirace přijmete sílu. Otevřete se přirozenému hojivému procesu.

5 kroků ke Zdravé ženě


 • Energie
  V této části programu se seznámíte s uměním práce s energií. Možná budete také překvapena, když zjistíte, že energii, která vás oživuje, cítíte. Mnohé ženy v programu jsou tímto krokem doslova zaskočeny :)
 • Bylinky, éterické oleje, reflexní masáž
  Poznáte postup užívání bylinek na ženské neduhy. Seznámím vás s působením éterických olejů vhodných pro ošetření při ženských potížích a bolestivé menstruaci. Naučíte se ošetřovat body na reflexní plosce nohy. Dáte do pohybu péči o sebe.
 • Vyladění vztahů
  V části o vztazích se budete věnovat sama sobě. Zjistíte, jak jste nastavená ve všech fázích cyklu. Pochopíte přirozené nastavení své ženskosti. Naučíte se všímat si principu zrcadlení.
 • Harmonická menstruace
  Dáte pozornost svému cyklu, přijmete menstruaci, zažijete podporu. Poznáte, jak je váš cyklus propojen s přírodou.
 • Zdravá žena
  Zjistíte, kde máte ukrytou svou zdravou ženu. Naučíte se vnímat a respektovat své tělo, jeho přirozené nastavení a transformovat svůj život do láskyplnosti. Rozzáříte se!

Propojení, vědomí, harmonie

Možná netušíte, že máte v sobě přirozeně ukrytou hojivou sílu. Naladěním se na moudrost svého těla můžete tuto sílu ucítit i vy. Dostanete návod, abyste tuto energii mohla pocítit a pracovat s ní vědomě.

Energie - dobít si baterky

Ukážu vám, jak si můžete dobít energii. Během krátkého videa budete cítit, že jste nabitá a vnímáte sílu ve svých rukou (ve svém těle). 

Očistíte svou mysl, tělo

Naučíte se vnímat svá slova, tvořit, probudit svůj dech i tělo. Očištěním svého těla i duše ze sebe odstraníte nánosy a začnete svobodně dýchat.

Mám pro vás i něco navíc: 

Bonusy k programu:


Rituály a inspirace

V této bonusové části jsem pro vás připravila 6 nových videí. Také tato část se pro vás otevírá postupně po dvou týdnech. 

Poznáte rituály a inspirace, které vám pomohou ke zdraví. Můžete si je procházet a kdykoliv se k nim znovu vracet.

Recepty z bylinek pro Zdravou ženu

Připravila jsem pro vás recepty z bylinek pro krásnou a čistou pleť, vlasy i tělo.

Sdílení a podpora

Budeme spolu sdílet, jak se vám daří, jaké máte pocity, nové zážitky. Co jste na cestě objevila. Po celou dobu vám budu k dispozici.

Online video kurz Zdravá žena trvá pět týdnů

V šestém týdnu dostanete své bonusy - recepty z bylinek a dalších 6 videí - každé téma je na dva týdny.

Program je určen pro ženy, které se chtějí v životě cítit spokojené a být šťastné a zdravé. Těším se, že se spolu vydáme na cestu. 

Online program budete mít k dispozici už napořád.

Ke všem svým programům nabízím garanci vrácení peněz do 14 dní, pokud by s vámi nerezonoval. 

Je na vás, zda v programu budete pokračovat a proměňovat svůj život tak, abyste byly zdravé. 

Cítím, že je to tak v pořádku. Každý člověk jde po své cestě. Každý z nás naplňuje své životní zkušenosti jinou formou. Máte jistotu, že nic neriskujete.  

Ženy, které programem prošly, pro vás mají vzkaz:

Program předčil mé očekávání, bylo to úžasné. Doporučila bych ho všem ženám, dívkám i babičkám, které zapomínají, jak úžasné je být ženou a jak krásně si můžeme žít. A za to ti Linduško moc moc děkuji, jsi úžasná, ale to ty víš :-)
Lenka účastnice programu
Doporučila bych ho těm ženám co se nevnímají a nejsou zdravé. Napadlo mě, kdo by tento program potřeboval v mém okolí. Kolikrát používám z tohoto programu rady a sdílím je s ostatními.
Janaúčastnice programu
Program bych doporučila každé ženě, která se rozhodne být konečně skutečně šťastná. Nyní jsem šťastná, že jsem své srdce poslechla a že se ze mě stala ta zdravá, laskavá, zářivá žena.
Martinaúčastnice programu

Program Zdravá žena je nyní uzavřený


Brány kurzu budou opět otevřené v roce 2024.

Pokud chcete poslat zprávu až bude program znovu otevřený, zanechte mi svůj e-mail.

Těším se na vás.

Linda M.

Jak program pomohl ženám, které se zapojily před vámi? 

Program mi pomohl soustředit se sama na sebe, dopřát si to a nevyčítat si to. Pomohla mi práce s energií, nádherné meditace... pročištění, práce na vztazích, bylinky, oleje - prostě je to krásně sladěné a celistvé. Teď se cítím mnohem víc sama sebou, v souladu se svým tělem i duší... spousta věcí se začala dít rychleji, vím už mnohem víc. Tělo je pročištěné, zharmonizované - i když mám teď hektické období a jsem unavenější, tak se cítím mnohem líp. Získala jsem mnohem víc, než bych mohla očekávat.
Renata Zirmováúčastnice programu
Program Zdravá žena mě inspiroval a nakopl zpátky k sobě:) Neuměla jsem si odpovědět na ty úplně základní otázky. Vědomá péče o svoje tělo nebyla skoro žádná. Ohledně menstruace mám velkou radost, vnímám ji lépe, vědomě, je to ohromný rozdíl. Děkuju za to:)
Janička Bilecováúčastnice programu
Program mně naučil vnímat své vlastní já a užívat si své ženskosti. Zpočátku jsem cítila trošku chaos, a teď mám radost, že jsem to zvládla, že jsem se opět o krůček posunula.
Lenka Menzelováúčastnice programu
Začala jsem v polovině ledna s bylinkami. Neuvěřitelně mě překvapily, netušila jsem, že na mě budou až takto působit. Pila jsem 14 dní uvedené bylinky dvakrát, někdy třikrát denně šálek. Asi po třech dnech jsem cítila, jak se tělo čistí, metabolismus začal pracovat na plné obrátky, zhubla jsem a občas i cítila ledviny, jako by se probudily. Děkuji, že mi program opravdu pomáhá a pomůže i v budoucnu a moc se mi vše líbí, od přehledných a oku lahodících stránek, přes návodná videa až po Tvůj krásný uklidňující hlas, Lindo :-) Moc děkuji, jen díky Tobě se posledních pár měsíců začínám cítit skvěle.
Nina Švehlováúčastnice programu
Program Zdravá žena jako by mi byl sestaven přímo na míru. Postupně se mi otevírala témata, na která se mám jako žena zaměřit, abych objevila tu spoustu pokladů ukrytých v mém nitru a dovolila si je sdílet se světem. Program mi pomohl stát se šťastnou a zdravou ženou. Před vstupem do programu jsem byla takříkajíc zahlcená myšlenkovými vzorci (většinou nefunkčními), svým pocitů jsem nevěnovala příliš pozornosti. Bylo to období, kdy se mi nedařilo, jak bych si přála – především v oblasti vztahů. Díky programu jsem pochopila, že princip zrcadlení opravdu funguje. Že já sama jsem tvůrcem svých vztahů, že díky nim získávám informace o sobě samé a cokoliv se mi nelíbí, na tom mohu zapracovat. Jednotlivé úkoly, meditace a bylinky mě dovedly zpět k přírodě a k sobě samé. Nyní vím, že jako žena v sobě ukrývám nádherné světlo a vnitřní sílu. Mám se ráda, respektuji se, dopřávám si péči, vnímám a přijímám všechny své pocity (dobré i ty „špatné“), jsou mojí součástí, díky nim jsem celistvá. Do života mi vstupují nové věci, lidé, vztahy… Je to období nového začátku, za který nepřestávám děkovat.
Martina Vašíčkováúčastnice programu

Pokud máte otázky, napište mi na e-mail: linda@lindamahelova.cz