7týdenní online bylinkový kurz

Síla kořenů


Mít krásnou pleť, zdravé vlasy, předejít bolestem těla, zbavit se vleklé únavy a celkově žít zdravě.

Přání snad každé ženy i muže. Jenže v dnešní uspěchané době to není jednoduché. Času je málo, starostí hodně. A tak se lidé mnohdy alespoň „ládují“ vitamíny a doplňky, které však vznikají chemickou cestou v laboratoři.

Přitom je mnoho energie a vitality volně k dispozici přímo za okny vašeho domova. V přírodě.

Příroda vám pomůže mít krásnou pleť, zdravé vlasy a energii.

Jak? Silou kořenů

Odhalte tajemství síly rostlin

V historických pramenech se dočtete, že příznivého účinku živin ukrytých v kořenech rostlin uměli využívat už staří Egypťané před tisíci lety. Využijte síly kořenů v dnešní uspěchané době i vy.

Jak se zbavit bolestí hlavy, kožních problémů a získat energii?

Denně se mě lidé ptají, jak se zbavit běžných a častých zdravotních neduhů, jako jsou bolesti hlavy, trvalá únava a vyčerpanost, kožní problémy.

A tak jsem vytvořila návod – ucelený 7týdenní online kurz.

Vezměte si na pomoc kořeny rostlin, získejte zpět energii a buďte zase fit. Prozradím vám, jak na to. 

Před zimou si dopřejte podporu přirozené obranychopnosti těla vůči nemocem. Po zimě vyčerpané tělo zase „dobijte“ svěží energií. Pomůže vám přírodní zásobárna živin – kořeny bylin.

Kde kořeny bylin hledat a jak je využít?

- Jak se ale v rostlinách vyznat, kde je najít?

- K čemu je která rostlina dobrá?

- Čím kořeny vydolovat ze země, jakým způsobem je užívat?

Na všechny tyto otázky vám ráda odpovím

Zvu vás do online kurzu o síle kořenů. V něm vám pomůžu se v kořenech vyznat. Naučím vás, jak je zpracovávat tak, aby vám pomáhaly. 

Vše vám nározně ukážu také ve videích - sběr i zpracování.

Níže si přečtěte, co vás v kurzu čeká.

Co s kurzem získáte?

 • ZPRACOVÁNÍ
  kdy a jak kořeny sbírat, v jaké formě je užívat
 • VIDEA
  z nichž se dozvíte, jak s kořeny rostlin pracovat
 • HERBÁŘ
  přehledný herbář kořenů s popisem a inspirací k propojení v duševní úrovni
 • MEDITAČNÍ NAHRÁVKU
  v níž svět rostlin poznáte trochu jinak
 • PŘEHLED POUŽITÍ KOŘENŮ
  přehledná tabulka užití kořenů
 • NÁVOD NA OČISTU TĚLA
  zjistíte, kdy je vhodný čas na očistu kořeny, a jak si své tělo ve čtyřech krocích očistit
 • PODPORU A KONZULTACE
  v případě, že budete potřebovat odpovědět na vaše otázky, jsem vám k dispozici

Pro koho jsem kurz vytvořila?

Je vhodný pro všechny, kteří chtějí porozumět síle kořenů bylin. Umět je správně připravit a použít známým i méně známým způsobem.

Je také určen těm, kteří chtějí pečovat o své tělo, naučit se podpořit očistu a objevit přirozený způsob, jak získat energii, zbavit se ekzémů, přebytečného tuku, trávicích potíží, nespavosti, únavy a dalších obvyklých civilizačních neduhů.

Co se v kurzu Síla kořenů naučíte?

 • Předám vám své zkušenosti jak zpracovávat čerstvé a sušené kořeny.
 • Jak z kořenů připravit prášek, olej a další méně známé možnosti.
 • Jaké kořeny kdy sbírat a kdy příznivou sílu kořenů nejlépe využijete.
 • Ve které podobě kořeny užívat, na jaké neduhy jednotlivé kořeny pomáhají.
 • Postup, jak pomocí kořenů očistit své tělo.
 • Proč je dobré si rostliny pěstovat také na své zahrádce.
 • Propojíte se s kořeny bylin pomocí meditace.

Co zájemce o kurz často zajímá a co jim odpovídám?

Co když rostliny nepoznám? Musím si kořeny rostlin sbírat nebo si je mohu i koupit?

Klidně si kořeny rostlin kupte. Dostanete i konkrétní doporučení. V kurzu většinou uvádím známé rostliny. Ukáži vám je včetně jejich fotografií a ve videích.

Co získám po zaplacení? Jak se ke kurzu Síla kořenů dostanu?

Po vyplnění objednávky vám e-mailem přijdou platební údaje. Jakmile banka spáruje vaši platbu, dostanete e-mail s přístupovými údaji do programu. Trvá to obvykle maximálně 1-2 dny.

Co když mám na kořeny rostlin alergii a nemohu je užívat?

Kořeny rostlin mají různé účinky, některé dokonce pomáhají uzdravovat alergie. Ale pokud už teď víte, že máte na kořeny alergii, raději zvolte jinou, pro vás vhodnější cestu.

Co když mi kurz nebude vyhovovat?

Když mi do 14 dní po koupi na e-mail linda@lindamahelova.cz napíšete, že vám program nevyhovuje, dostanete celou částku zpět.

Proč vůbec s kořeny bylinek pracovat, proč je začít užívat?

Tomu je věnovaný celý tento několikatýdenní kurz.

Kde získám odpovědi, nebudu-li něčemu v kurzu rozumět, anebo mě zajímá něco dalšího?

Napište mi e-mail na linda@lindamahelova.cz, odpovím, poradím.

Které kořeny rostlin jsou vhodné k jarní a podzimní očistě těla? Jak je sbírat a užívat?

Na tyto a další otázky dostanete odpověď přímo v kurzu.

Jsou v ceně za kurz zahrnuty i konzultace?

Ano, budu vám odpovídat na dotazy nejen během kurzu, ale také po jeho skončení.

Jak celý kurz probíhá?

Zpracování

naučím vás způsoby, jak kořeny bylin zpracovat, kdy je sbírat

Herbář

v herbáři najdete videa a popis kořenů, které budete užívat a sbírat

Užití

zjistíte, jaké jsou způsoby užívání kořenů bylin

Očista kořeny

prostor na vaší očistu těla pomocí kořenů

Propojení

jaké další kroky vám pomohou ke zdraví

Závěr

poznáte, co je pro vás na vaší cestě důležité

Reference účastníků kurzu:

Linda je nejenom bylinkářka, ale má i úžasný dar předávat dary přírody dál a ukazovat nám souvislosti s lidskou duší. Procházím si kurz Síla kořenů a dochází mi, jak jsou kořeny ve všech směrech důležité. Symbolické i reálné.

Moc se mi líbí, že konečně poznávám bylinky a jejich kořeny, které jsem dlouho vyhazovala jako plevel. Jako kdybych se po letech seznámila se sousedy. Roky jsem je míjela, a teď konečně vím, co jsou zač. Že mi pomůžou v kuchyni, nebo dodají energii. Objevuji jak je použít a jak zmírnit jarní únavu. A tak nastává první jaro, kdy mé výlety do přírody budou mít další smysl, a těším se na výsledek.
Andrea Grigerováúčastnice kurzu, fontolog, http://psychologiefontu.cz/
Dobrý den, Lindo, chodila jsem kolem Vašeho kurzu o kořenech a očistě už nějakou dobu, ale v posledních měsících se moje potíže zhoršily, což pro mě byla trochu rána... Pak jsem si na Vás vzpomněla a běžela k počítači s nadějí, že bude kurz otevřený. Chtěla jsem hned vědět, jak na tu očistu mám jít, aby se to moje tělo dalo do kupy. Jsem u posledního kroku v kurzu a musím Vám říct, že jsem nadšená. Dalo mi to celé zabrat. Od sbírání správných kořenů po další kroky, které jste popsala, ale vážně to za to stálo. Zdravotní potíže jsou pryč a mně je veseleji i na srdci. Jste zlatá. Děkuji za Vaši práci. Budu ji doporučovat i ostatním.
Eliškaúčastnice kurzu
Pořídila jsem si od Vás všechny kurzy o bylinkách, tak Vám chci napsat, jak moc jsem s nimi spokojená. Bavilo mě číst si o kořenech a udělat si kompletní očistu. Teď jsem v závěrečné fázi a cítím se naprosto jinak. Je mi lehce, cítím se zdravá a bez potíží. Konečně! V Zahradě jsem pochopila tolik důležitého, že si toho všimlo i moje okolí. Jsem v klidu, nehroutím se z nečekaných událostí a je mi celkově fajn. V kurzu pro ženy jsem našla léčivé bylinky a hlavně směsi na moje potíže. Zápasila jsem s nimi tak dlouhou dobu, že už jsem ani nedoufala, že se jich někdy zbavím. Klasická medicína mě hnala jen na operace. Už je to minulost. Vůně bylin je pro mě třešnička na dortu. Užívám si sběru, výroby všech těch věcí, o kterých píšete, chodím často ven a poznávám nové byliny. Dělám z nich to, co potřebuji a co mi prospívá. Držím se Vašich rad a nenaužívám je. Celkově mám život díky těm všem znalostem naprosto jiný. Taky jsem začala pěstovat některé bylinky na zahradě a těším se, že k tomu taky uděláte návod. Je od Vás krásné, že o nás stále pečujete a dělíte se o své poznatky. Také jsem díky Vám pochopila, že pravou schopnost uzdravit se mám už v sobě. Je mi ctí, že jsem Vás mohla poznat.
Vendula účastnice kurzu Vůně bylin, Síla kořenů, Zdravá žena, Zahrada mysli
Dobrý den Lindo, chtěla bych Vám moc poděkovat za kurz o kořenech. Měla bych vlastně poděkovat i sobě, že jsem si program dopřála :-) tedy DĚKUJI.

Musím se přiznat, že z kořenů jsem do té doby znala pouze křen :-) a pravda ještě tinkturu z kostivalu, kterou používala moje babička na bolavé kosti a klouby. Říkala jsem si, že si rozšířím obzor a zjistím jaké další kořeny se dají využít a v jaké podobě. Musím se přiznat, že jsem zpočátku měla k pojídání kořenů nedůvěru. Odvar ok, snad i sirup, ale do salátů či jen tak?!

Jaké bylo mé překvapení když jsem po konzultaci s Vámi (mile jste mi dodala odvahu) přeci jen různé saláty vyzkoušela. Mňam! Podařilo se mi sehnat v obchodech se zdravou výživou či v lékárnách všechny Vámi deklarované kořeny bylin v sušené podobě. Na kořeny do salátu jsem musela vyrážet do přírody, ale vždy šlo o skvělou procházku a ani nevadilo, že žiji v Praze :-).

Po měsíci pravidelného užívání čekanky se již necítím tak unavená. Pravidelně piji odvar z pampeliškového kořene. Cítím se výborně! Všem mohu kurz jenom doporučit. Linda je velice milá a ochotná se vším poradit a pomoci. Přeji hodně úspěchů!
Milena Z. účastnice kurzu
Díky Vám jsem poznala návod a bylinky, které mně pomohly. Máte hezky zpracované, jak je užívat. Nejvíc mě překvapilo, že to zafungovalo. Takže se přiznávám, že jsem byla trochu skeptická. Přesto jsem do toho šla a teď jsem za to ráda. Očistu budu podle návodu praktikovat na jaře i na podzim. Děkuji Vám za kurz. Pořád z něho čerpám další vědomosti.
Miloslava Novotnáúčastnice kurzu
Pro mě byla očista kořeny převratná. Myslela jsem si, že na internetu najdu všechno, ale tuhle metodu jsem neznala. Děkuji Vám za to. Už se cítím lehká a čistá:) Zmizely potíže, o kterých jsem si myslela, že se jich už nezbavím.
Alenaúčastnice kurzu
Lindo, díky za kurz o kořenech. Přestože si bylinky a kořeny rostlin sama sbírám, dozvěděla jsem se spoustu dalších tipů jak je užívat i jinak. Je to skvělý kurz, který obohacuje znalosti, prohlubuje kontakt člověka s přírodou a pomáhá lidem. Díky, že jsem se mohla do kurzu zapojit a užít si nejen kořeny rostlin, ale taky hojivou meditaci. V rychlé době je takové zpomalení léčivé. Jsem ráda, že jsem to vše mohla zažít a prozkoumat.

Na začátku jara bývám někdy unavená, ale teď se po očistě cítím opět ve své síle. Děkuji.
Lenka Pálkováúčastnice kurzu, výtvarnice a malířka
Četla jsem Váš článek o pampelišce a napadlo mě přitom, že bych tu očistu taky mohla vyzkoušet. Jsem sice už starší ročník, ale na počítači jakž takž umím, tak jsem se odhodlala. Nyní jsem Vám vděčná, protože jsem se díky tomu návodu zbavila bolestí a problémů, které mě už léta sužovaly. Vlastně se těším, že si to brzy zopakuji, když to bude třeba. Děkuji Vám za péči a krásné stránky.
Ludmilaúčastnice kurzu
Dobrý den Lindo, mnohokrát jsem se už pokoušela o očistu těla, ale zatím jsem nezaznamenala úspěch. Dosavadní programy, se kterými jsem se setkala byly podmíněné koupí nějakých přípravků nebo výrobou koktejlů, a to mě moc nenadchlo. Hledala jsem dál, chtěla jsem jít víc přírodní cestou, a našla jsem Vás. Chvíli jsem váhala, jestli mám do kurzu investovat, ale po přečtení Vašich článků jsem měla jasno. Opravdu jsem ráda, že jsem se přihlásila, protože mám za sebou třetí týden a nečekala jsem tak výrazný posun k lepšímu. Vaše metoda je propracovaná. Ráda jsem se dívala i na videa a četla návody, jak na to. Vím, že takový návod jinde není. Děkuji Vám, že se jste se o něj podělila.
Petraúčastnice kurzu

Přehrajte si video:

Máte nějaké otázky? Napište na e-mail: linda@lindamahelova.cz

Po přihlášení do kurzu vám e-mailem přijdou přístupové údaje.

Kurz se bude otevírat postupně, během pěti týdnů. Pak si v něm můžete dle libosti listovat donekonečna. 

„Aby mohl strom dobře růst, musí mít dobré kořeny. S námi lidmi je to stejné.“

Budu ráda, když...

vás provedu úžasným světem kořenů

Odnesete si daleko více než jen praktické poznatky zpracování a užívání kořenů.

Naučíte se propojit se s kořeny bylin i jinak.

...zjistíte, proč není při očistě těla vhodné užívat tinktury kořenů a jak jinak kořeny připravit, aby vám pomáhaly. Dostanete konkrétní recepty.

Kurz bude otevřený na podzim 2024

Do kurzu Síla kořenů teď není možné vstoupit.

Můžete mi zanechat váš e-mail. Pošlu vám zprávu, jakmile ho znovu otevřu.


Chcete kurzem někoho obdarovat?

Jestli chcete kurz věnovat jako dárek, napište mi na můj e-mail linda@lindamahelova.cz jméno a e-mail obdarovaného. Připravím vám dárkový poukaz.