Vůně bylin

Online program o bylinkovém tvoření

Chcete si sami vyrábět masti, oleje, tinktury, masky a sirupy z bylinek?

Baví vás objevovat další způsoby, jak bylinky použít pro výrobu vlastních bylinkových dobrot?

Máte někdy obavy, jestli postupujete správně?

Nevíte, jakou bylinku na co použít?

Znám to.

Kdysi jsem tápala, jak mám vlastně správně bylinky používat.

Nebylo mi jasné, co je nálev, odvar, jak vyrobit tinkturu, kdy a jak ji užívat. Jak dlouho se macerují bylinky v oleji. Jaké množství bylin přidat na nálev, z jakých bylin vyrobit sušenou bylinkovou směs.

Tyhle a další otázky jsem si stále pokládala a hledala na ně odpovědi. Svět bylinek mě tak silně fascinoval, že jsem toužila všechno se naučit.

Možná byste také rádi věděli, jaké bylinky se kdy sbírají, na co se používají, jak vyřešit potíže s bolestmi, při špatném trávení, nehojících se ranách na kůži, kdy a jak je vhodné začít s očistou těla a jaké bylinky k tomu použít. 

To jsem já, Linda. 

Řadu let zabývám studiem, sběrem a focením bylinek. Natáčím videa o bylinkách, píšu články, příspěvky na sociální sítě. Jezdím na workshopy a učím druhé, aby uměli bylinky poznávat a používat

 

Všechno mě to nesmírně baví, dává mi to smysl. A taky mě těší, když dostávám nadšené ohlasy, jak lidem pomohla mast na ekzém, který je léta sužoval, jak je přestaly trápit bolesti žaludku, přestaly jim padat vlasy, zlepšila se jim pleť,...Slýchám hodně takových příběhů a mám z toho opravdu radost.

Naučím vás to taky.

Během několika let, co píšu blog, e-booky a programy o bylinkách, jsem nasbírala vaše nejčastější dotazy.

Těší mě, že vám teď můžu představit nový online program o bylinkách

Vůně bylin

Během roku jsem nezahálela,... Sesbírala jsem vaše nejčastější dotazy, jak správně vyrobit mast, tinkturu, jaké bylinky namíchat třeba na infekci močových cest, močové kaménky, křečové žíly, duševní vyčerpání, kloubní potíže, nečistou pleť, potíže se zažíváním, při virózách, účinnou očistu těla,..

 

Každý den jsem vyráběla tinktury, oleje, octy, likéry, masti, bylinkové směsi a všechno fotila. Připravovala jsem pro vás program, který vám bude sloužit od jara až do zimy. Pojďte se na to podívat sami.

 

Všechno, na co jste se mě kdy ptali, je v tomto programu. 

Obsah programu

1. část: Herbář

První částí programu je Herbář. Je rozdělen podle ročních dob.

Určitě vás totiž bude zajímat, kde bylinku, ze které si vyrobíte třeba mast, najdete. V jakých podmínkách roste, na co se obvykle používá. Jestli jí můžete použít na výrobu octa, obkladu, jestli je vhodná do bylinných směsí a jak ji užívat. Případně jestli si ji můžete vypěstovat na své zahradě. Na to všechno najdete odpovědi v této první části.

2. část: Tvoření

V nejobsáhlejší části Tvoření najdete přes 100 receptů pro zdravé tělo, vlasy a pleť. Tady se naučíte vyrábět své bylinkové poklady - masti, tinktury, likéry, sirupy, octy, bylinné směsi a mnoho dalšího. Do této části jsem přidala i recepty na pokrmy z bylinek - saláty, pomazánky, pesta, špenáty, omáčky a bylinkové soli. Jednotlivé části jsou přehledně rozdělené. 

3. část: Energie ročních dob a byliny

Poslední část programu je rozdělena na 5 menších částí.

Jinak se cítíme na jaře, jinak v létě nebo v zimě. Tady se naučíte, jak o sebe pečovat v jednotlivých ročních dobách. Pochopíte kvalitu energie každého období. Dostanete doporučení na užívání bylinek a receptů, které jsou pro vás připraveny v předchozí části, pokud byste si přece jen nevěděli rady... Tenhle program jsem si moc užila už při jeho tvoření a věřím, že i vám se bude líbit:) 

a ještě úvod a závěr

Úvod

Přivítám vás úvodním videem, dostanete doporučení jak s programem pracovat tak, ať z něho máte co nejvíc.

Závěr

V závěru programu Vůně bylin mám pro vás ještě pár tipů navíc, abyste byli zdraví. Tam si taky stáhnete své bonusy k programu. 

Jak program probíhá?

Po přihlášení do programu vám přijdou na váš e-mail přístupové údaje. Program se bude otevírat postupně. Během 4 týdnů bude celý otevřený. Pak si v něm můžete dle libosti listovat donekonečna

  1. týden - naučíte se poznat bylinky a způsoby použití jednotlivých bylinek v části Herbář
  2. týden - část Tvoření, v dalším týdnu se naučíte vyrábět bylinkové dobroty pro své tělo, vlasy i pleť
  3. týden - Energie ročních dob a byliny - v této části dostanete přehlednou navigaci na užívání bylinek, dozvíte se, jak se můžete pomyslně opřít o sílu, skrze kterou jsme s přírodou propojeni
  4. týden - Závěr - několik doporučení pro vás a bonusy k programu

Vyrábějte bez chemie

V programu používám jen ingredience, které jsou poživatelné a nezávadné. Naše tělo je dennodenně vystaveno nejrůznější zátěži, tak proč si zbytečnou chemii ještě dodávat..? 

Zastavte se

Vychutnejte si okamžik tvoření. Ponořte se do proudu, který se nazývá okamžik tady a teď. Ten okamžik, který si umí užívat malé děti. Když pro sebe děláte něco, co vás baví, čas se zastaví.

Potěšte sebe i své blízké

Máte rádi dárky a sami rádi obdarováváte? Z vlastní zkušenosti vím, jak takové domácí masti, likéry a sirupy udělají největší radost, když je darujete svým milým. V programu se naučíte, jak na to. 

Rozšiřte si obzor

Učte se nové věci, které vás těší. A bavte se tím. Vneste do svého tvořivého prostoru energii hravosti. Poznávejte další možnosti, jak z bylinek vyrábět něco nového.

Co se naučíte?

Naučím vás postupy, jak si z bylinek vyrobit nejrůznější dobroty, které vám udělají radost a budou vám pomáhat. Dostanete přehled bylin, které v receptech používám. Budete vědět, kde bylinu najít a jak použít.

Proč si pořídit online program Vůně bylin?

V tomto programu získáte návody a recepty 

  • přes 100 receptů a návodů na výrobu bylinných olejů, mastí, pleťových vod, likérů, tinktur, masek bylinkových směsí ze sušených bylinek a mnoho dalšího.

  • více než 50 bylin - přehledný popis účinků jednotlivých bylin.

Přes 100 bylinkových receptů

Naučíte se třeba vyrobit masku na vlasy, která je z bylinek a olejů, které vašim vlasům dodají lesk a krásu. Bylinné octy budete používat do salátů i na oplach na vlasy. 

Popis více než 50. bylin

Seznámíte se s jednotlivými bylinkami, které budete používat do sušených směsí, připravovat z nich nálev, odvar, bylinné maceráty. 

Mám radost, že jsem tento program vytvořila právě pro vás

K programu budete mít přístup už navždy. 

Program jsem pro vás připravovala s velkou péčí a věřím, že vás potěší a obohatí. Přesto chápu, že ne každý může být plně spokojen. Proto vám k programu dávám garanci vrácení peněz. Pokud mi do 14 dní od zakoupení programu e-mailem na adresu linda@lindamahelova.cz napíšete, že od programu odstupujete, vrátím vám celou částku bez ptaní zpět. Jednoduché, bezpečné, bez rizika.

Máte k programu Vůně bylin nějaký dotaz? Napište mi na linda@lindamahelova.cz

K programu dostanete i tyto bonusy

E-book Co je to ten macerát a meditační nahrávku.

E-book Co je to ten macerát

E-book Co je to ten macerát jsem napsala na základě vašich častých dotazů. 

Denně dostávám otázky, jak se vlastně bylinky správně užívají, jak se s nimi pracuje. Proto mě napadlo pro vás sepsat tento manuál.

Bylinková meditace

Meditační nahrávka vám pomůže proniknout do světa bylin a přírodních zákonitostí trochu jinak. Pocítíte, jaké to je, uslyšet uvnitř sebe ten tichý hlas, který k vám promlouvá. 

Spojíte se s vnitřní navigací, která vás navede. 

Pořiďte si online program

Vůně bylin právě teď

Jestli z bylin rádi vyrábíte tinktury, masti, oleje, octy, masky a mnoho dalšího, budu ráda vaší průvodkyní.

 

Těším se na vás.

Linda Mahelová

Program Vůně bylin si cením na 1250 Kč. 

Pokud bychom se setkali na jednodenním workshopu za přibližně stejnou cenu, nestihla bych vám říct vše, co jsem sepsala do programu Vůně bylin


Pokud vám program nebude vyhovovat, můžete mi do 14 dní napsat a vrátím vám bez otázek vaše peníze. Nic neriskujete. 

Upozornění zákazníky z EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a je nutné, abyste mi dodali své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si program na fyzickou osobu nepodnikatele.