Mít krásnou pleť, zdravé vlasy, předejít bolestem těla, zbavit se vleklé únavy a celkově žít zdravě. Přání snad každé ženy i muže.

Jenže v dnešní uspěchané době to není jednoduché. Času je málo, starostí hodně. A tak se lidé mnohdy alespoň „ládují“ vitamíny a doplňky, které však vznikají chemickou cestou v laboratoři.

Přitom je mnoho energie a vitality volně k dispozici přímo za okny vašeho domova. V přírodě.

Každá bába kořenářka ví, že rostliny skrývají velké bohatství. A to doslova. Nejvíce živin mají ukryté v zemině – ve svých kořenech. Možná i proto se bábám říká „kořenářky“.

Ředkvičku, mrkev, celer, křen, petržel, červenou řepu, zázvor – takové kořeny a jejich příznivé účinky zná asi každý. Ale co ty málo známé, rostoucí přímo v přírodě?

Odhalte tajemství síly rostlin, kterou využívali už staří Egypťané

Báby kořenářky jsou pozitivně laděné a hodné čarodějky. Znalosti o léčivé síle bylin získaly od svých předchůdců.

V historických pramenech se dočtete, že příznivého účinku živin ukrytých v kořenech rostlin uměli využívat už staří Egypťané před tisíci lety. Využijte síly kořenů v dnešní uspěchané době i vy.

Jak se zbavit bolestí hlavy, kožních problémů a získat energii?

Denně se mě lidé ptají, jak se zbavit běžných a častých zdravotních neduhů, jako jsou bolesti hlavy, trvalá únava a vyčerpanost, kožní problémy.

A tak jsem vytvořila návod – ucelený 3týdenní program. Vezměte si na pomoc kořeny rostlin, získejte zpět energii a buďte zase fit. Prozradím vám, jak na to. 

Ideální dobou pro očistu těla je jaro či podzim. Před zimou potřebujete posílit svoji odolnost vůči nemocem, po zimě vyčerpané tělo zase „dobít“ svěží energií. 

Pomůže vám přírodní zásobárna živin – kořeny bylin a rostlin.

Kde kořeny rostlin hledat a jak je využít?

Jak se ale v rostlinách vyznat, kde je najít?

K čemu je která rostlina dobrá?

Čím kořeny vydolovat ze země, jakým způsobem je užívat?

Co se v programu Očista těla kořeny dozvíte a získáte?

 • Jaké kořeny kdy sbírat a jak je ze země dostanete
 • Ve které podobě kořeny užívat, proti čemu jednotlivé rostliny pomáhají
 • Jak kořeny zpracovat a připravit z nich macerát, prášek, tinkturu
 • Kdy příznivou sílu kořenů nejlépe využijete
 • Proč je dobré si rostliny pěstovat také na své zahrádce
 • Nač je při sběru rostlin i jejich užívání dobrá meditace a jak ji provést

S programem Očista těla kořeny získáte

 • 1
  2 videa, z nichž se dozvíte, jak s kořeny rostlin pracovat
 • 2
  1 pracovní sešit s postupem, kdy a jak kořeny sbírat, v jaké formě je užívat
 • 3
  1 meditační nahrávku, v níž svět rostlin poznáte trochu jinak
 • 4
  Přehled nejznámějších rostlin – pracovní herbář
 • 5
  Přehled použití kořenů na podporu vašeho zdraví

4 části na 3 týdny

Celý program Očista těla kořeny jsem rozdělila na 4 části. První dvě získáte hned, další dvě vždy po týdnu. Dávkuji jemně, abych vás informacemi příliš nezahltila, stejně jako léčivé byliny je lepší užívat po malých dávkách.

14denní garance vrácení peněz, když vám program nebude „vonět“

Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nebude program Očista těla kořeny vyhovovat a napíšete mi to do 14 dní od zakoupení e-mailem na adresu linda@lindamahelova.cz, vrátím vám celou částku zpět.

Co uživatele programu často zajímá a co jim odpovídám

Co získám po zaplacení? Jak se k programu Očista těla kořeny dostanu?

Po vyplnění objednávky vám e-mailem přijdou platební údaje. Jakmile banka spáruje vaši platbu, dostanete e-mail s přístupovými údaji do programu. Trvá to obvykle maximálně 1-2 dny.

Co když rostliny nepoznám? Musím si kořeny rostlin sbírat nebo si je mohu i koupit?

Klidně si kořeny rostlin kupte. V programu uvádím známé i méně známé rostliny, včetně jejich fotografií a ukázek kořenů.

Co když mám na kořeny rostlin alergii a nemohu je užívat?

Kořeny rostlin mají různé účinky, některé dokonce pomáhají uzdravovat alergie. Ale pokud už teď víte, že máte na kořeny alergii, raději zvolte jinou, pro vás vhodnější cestu.

Co když mi program nebude vyhovovat?

Když mi do 14 dní po koupi na e-mail linda@lindamahelova.cz napíšete, že vám program nevyhovuje, dostanete celou částku zpět.

Kolik program Očista těla kořeny stojí?

Program je na 3 týdny. Za každý týden zaplatíte necelých 400 korun, celkem 1200 Kč. To je asi jako běžný nákup v lékárně. Jenže když vám „prášky“ z lékárny dojdou, musíte si je koupit znovu. Oproti tomu příroda vám poskytne vše zadarmo. Stačí ji navštívit, kořeny rostlin nasbírat a doma pak podle programu správně připravit. Klidně na rok užívání dopředu. Posuďte, zda je taková investice do svého zdraví přijatelná.

Kde získám odpovědi, nebudu-li něčemu v programu rozumět, anebo mě zajímá něco dalšího?

Napište mi e-mail na linda@lindamahelova.cz, odpovím, poradím.

„Aby mohl strom dobře růst, musí mít dobré kořeny. S námi lidmi je to stejné.“

Linda Mahelová

Reference účastníků programu:

Linda je nejenom bylinkářka, ale má i úžasný dar předávat dary přírody dál a ukazovat nám souvislosti s lidskou duší. Procházím si kurz Očista těla kořeny a dochází mi, jak jsou kořeny ve všech směrech důležité. Symbolické i reálné.

Moc se mi líbí, že konečně poznávám bylinky a jejich kořeny, které jsem dlouho vyhazovala jako plevel. Jako kdybych se po letech seznámila se sousedy. Roky jsem je míjela, a teď konečně vím, co jsou zač. Že mi pomůžou v kuchyni, nebo dodají energii. Objevuji jak udělat tinktury a oleje a jak zmírnit jarní únavu. A tak nastává první jaro, kdy mé výlety do přírody budou mít další smysl, a těším se na výsledek.
Andrea Grigerová, fontolog, http://psychologiefontu.cz/
Dobrý den Lindo, chtěla bych Vám moc poděkovat za program Očista kořeny. Měla bych vlastně poděkovat i sobě, že jsem si program dopřála :-) tedy DĚKUJI.

Musím se přiznat, že z kořenů jsem do té doby znala pouze křen :-) a pravda ještě tinkturu z kostivalu, kterou používala moje babička na bolavé kosti a klouby. Říkala jsem si, že si rozšířím obzor a zjistím jaké další kořeny se dají využít a v jaké podobě. Musím se přiznat, že jsem zpočátku měla k pojídání kořenů nedůvěru. Tinktura ok, snad i odvar, ale do salátů či jen tak?!

Jaké bylo mé překvapení když jsem po konzultaci s Vámi (mile jste mi dodala odvahu) přeci jen různé saláty vyzkoušela. Mňam! Podařilo se mi sehnat v obchodech se zdravou výživou či v lékárnách všechny Vámi deklarované kořeny bylin v sušené podobě. Na kořeny do salátu jsem musela vyrážet do přírody, ale vždy šlo o skvělou procházku a ani nevadilo, že žiji v Praze :-).

Po měsíci pravidelného užívání čekanky se již necítím tak unavená. Čeká na mne tinktura z echinacei a pravidelně piji odvar z pampeliškového kořene. Cítím se výborně! Všem mohu program jenom doporučit. Linda je velice milá a ochotná se vším poradit a pomoci. Přeji hodně úspěchů!
Milena Zoe, psychoterapeutka a poradkyně
Lindo, díky za program Očista kořeny. Přestože si bylinky a kořeny rostlin sama sbírám, dozvěděla jsem se z programu spoustu dalších tipů jak je užívat i jinak. Je to skvělý program, který obohacuje znalosti, prohlubuje kontakt člověka s přírodou a pomáhá lidem. Díky, že jsem se mohla do programu zapojit a užít si nejen kořeny rostlin, ale taky hojivou meditaci. V rychlé době je takové zpomalení léčivé. Jsem ráda, že jsem to vše mohla zažít a prozkoumat.

Na začátku jara bývám někdy unavená, ale teď se po očistě cítím opět ve své síle. Děkuji.
Lenka Pálková, výtvarnice a malířka, http://lenkapalkova.cz/

Udělejte 1. krok pro své zdraví. Klikněte na tlačítko níže a dejte své tělo do pořádku.

Po vyplnění objednávky na další stránce vám přijde zálohová faktura. Po úhradě získáte přístupové údaje. Těším se na vás uvnitř programu Očista těla kořeny.

Linda Mahelová

Níže vyplňte své údaje a můžete se těšit na přístup do programu:

Upozornění zákazníky z EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a je nutné, abyste mi dodali své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si program na fyzickou osobu nepodnikatele.