Příroda vám pomůže mít krásnou pleť, zdravé vlasy a energii.
 

Jak? Silou kořenů

Mít krásnou pleť, zdravé vlasy, předejít bolestem těla, zbavit se vleklé únavy a celkově žít zdravě. Přání snad každé ženy i muže.

Jenže v dnešní uspěchané době to není jednoduché. Času je málo, starostí hodně. A tak se lidé mnohdy alespoň „ládují“ vitamíny a doplňky, které však vznikají chemickou cestou v laboratoři.

Přitom je mnoho energie a vitality volně k dispozici přímo za okny vašeho domova. V přírodě.

Každá bába kořenářka ví, že rostliny skrývají velké bohatství. A to doslova. Nejvíce živin mají ukryté v zemině – ve svých kořenech. Možná i proto se bábám říká „kořenářky“.

Ředkvičku, mrkev, celer, křen, petržel, červenou řepu, zázvor – takové kořeny a jejich příznivé účinky zná asi každý. Ale co ty málo známé, rostoucí přímo v přírodě?

Odhalte tajemství síly rostlin, kterou využívali už staří Egypťané

Báby kořenářky jsou pozitivně laděné a hodné čarodějky. Znalosti o léčivé síle bylin získaly od svých předchůdců.

V historických pramenech se dočtete, že příznivého účinku živin ukrytých v kořenech rostlin uměli využívat už staří Egypťané před tisíci lety. Využijte síly kořenů v dnešní uspěchané době i vy.

Jak se zbavit bolestí hlavy, kožních problémů a získat energii?

Denně se mě lidé ptají, jak se zbavit běžných a častých zdravotních neduhů, jako jsou bolesti hlavy, trvalá únava a vyčerpanost, kožní problémy.

A tak jsem vytvořila návod – ucelený 3týdenní program. Vezměte si na pomoc kořeny rostlin, získejte zpět energii a buďte zase fit. Prozradím vám, jak na to. 

Ideální dobou pro očistu těla je jaro či podzim. Před zimou potřebujete posílit svoji odolnost vůči nemocem, po zimě vyčerpané tělo zase „dobít“ svěží energií. 

Pomůže vám přírodní zásobárna živin – kořeny bylin a rostlin.

Kde kořeny rostlin hledat a jak je využít?

Jak se ale v rostlinách vyznat, kde je najít?

K čemu je která rostlina dobrá?

Čím kořeny vydolovat ze země, jakým způsobem je užívat?

Co se v programu Očista těla kořeny dozvíte a získáte?

 • Jaké kořeny kdy sbírat a jak je ze země dostanete
 • Ve které podobě kořeny užívat, proti čemu jednotlivé rostliny pomáhají
 • Jak kořeny zpracovat a připravit z nich macerát, prášek, tinkturu
 • Kdy příznivou sílu kořenů nejlépe využijete
 • Proč je dobré si rostliny pěstovat také na své zahrádce
 • Nač je při sběru rostlin i jejich užívání dobrá meditace a jak ji provést

S programem Očista těla kořeny získáte

 • 2 videa, z nichž se dozvíte, jak s kořeny rostlin pracovat
 • 1 pracovní sešit s postupem, kdy a jak kořeny sbírat, v jaké formě je užívat
 • 1 meditační nahrávku, v níž svět rostlin poznáte trochu jinak
 • Přehled nejznámějších rostlin – pracovní herbář
 • Přehled použití kořenů na podporu vašeho zdraví
 • Podporu a konzultace
  V případě, že budete potřebovat odpovědět na vaše otázky, jsem vám k dispozici.

4 části na 3 týdny

Celý program Očista těla kořeny jsem rozdělila na 4 části. První dvě získáte hned, další dvě vždy po týdnu. Dávkuji jemně, abych vás informacemi příliš nezahltila, stejně jako léčivé byliny je lepší užívat po malých dávkách.

14denní garance vrácení peněz, když vám program nebude „vonět“

Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nebude program Očista těla kořeny vyhovovat a napíšete mi to do 14 dní od zakoupení e-mailem na adresu linda@lindamahelova.cz, vrátím vám celou částku zpět.

Co uživatele programu často zajímá a co jim odpovídám

Co získám po zaplacení? Jak se k programu Očista těla kořeny dostanu?

Po vyplnění objednávky vám e-mailem přijdou platební údaje. Jakmile banka spáruje vaši platbu, dostanete e-mail s přístupovými údaji do programu. Trvá to obvykle maximálně 1-2 dny.

Co když rostliny nepoznám? Musím si kořeny rostlin sbírat nebo si je mohu i koupit?

Klidně si kořeny rostlin kupte. V programu uvádím známé i méně známé rostliny, včetně jejich fotografií a ukázek kořenů.

Co když mám na kořeny rostlin alergii a nemohu je užívat?

Kořeny rostlin mají různé účinky, některé dokonce pomáhají uzdravovat alergie. Ale pokud už teď víte, že máte na kořeny alergii, raději zvolte jinou, pro vás vhodnější cestu.

Co když mi program nebude vyhovovat?

Když mi do 14 dní po koupi na e-mail linda@lindamahelova.cz napíšete, že vám program nevyhovuje, dostanete celou částku zpět.

Kolik program Očista těla kořeny stojí?

Program je na 3 týdny. Za každý týden zaplatíte necelých 400 korun, celkem 1200 Kč. To je asi jako běžný nákup v lékárně. Jenže když vám „prášky“ z lékárny dojdou, musíte si je koupit znovu. Oproti tomu příroda vám poskytne vše zadarmo. Stačí ji navštívit, kořeny rostlin nasbírat a doma pak podle programu správně připravit. Klidně na rok užívání dopředu. Posuďte, zda je taková investice do svého zdraví přijatelná.

Kde získám odpovědi, nebudu-li něčemu v programu rozumět, anebo mě zajímá něco dalšího?

Napište mi e-mail na linda@lindamahelova.cz, odpovím, poradím.

Které kořeny rostlin jsou vhodné k jarní a podzimní očistě těla? Jak je sbírat a užívat?

Na tyto a další otázky dostanete odpověď přímo v kurzu.

Jsou v ceně za kurz zahrnuty i konzultace?

Ano, budu vám odpovídat na dotazy nejen během kurzu, ale také po jeho skončení.

„Aby mohl strom dobře růst, musí mít dobré kořeny. S námi lidmi je to stejné.“

Linda Mahelová

Reference účastníků programu:

Linda je nejenom bylinkářka, ale má i úžasný dar předávat dary přírody dál a ukazovat nám souvislosti s lidskou duší. Procházím si kurz Očista těla kořeny a dochází mi, jak jsou kořeny ve všech směrech důležité. Symbolické i reálné.

Moc se mi líbí, že konečně poznávám bylinky a jejich kořeny, které jsem dlouho vyhazovala jako plevel. Jako kdybych se po letech seznámila se sousedy. Roky jsem je míjela, a teď konečně vím, co jsou zač. Že mi pomůžou v kuchyni, nebo dodají energii. Objevuji jak udělat tinktury a oleje a jak zmírnit jarní únavu. A tak nastává první jaro, kdy mé výlety do přírody budou mít další smysl, a těším se na výsledek.
Andrea Grigerováúčastnice programu Očista kořeny, fontolog, http://psychologiefontu.cz/
Dobrý den, Lindo, chodila jsem kolem Vašeho programu o očistě už nějakou dobu, ale v posledních měsících se moje potíže zhoršily, což pro mě byla trochu rána... Pak jsem si na Vás vzpomněla a běžela k počítači s nadějí, že bude program otevřený. Chtěla jsem hned vědět, jak na tu očistu mám jít, aby se to moje tělo dalo do kupy. Jsem u posledního kroku v programu a musím Vám říct, že jsem nadšená. Dalo mi to celé zabrat. Od sbírání správných kořenů po další kroky, které jste popsala, ale vážně to zato stálo. Zdravotní potíže jsou pryč a mně je veseleji i na srdci. Jste zlatá. Děkuji za Vaši práci. Budu ji doporučovat i ostatním.
Eliškaúčastnice programu Očista kořeny
Pořídila jsem si od Vás všechny kurzy o bylinkách, tak Vám chci napsat, jak moc jsem s nimi spokojená. Bavilo mě číst si o kořenech a udělat si kompletní očistu. Teď jsem v závěrečné fázi a cítím se naprosto jinak. Je mi lehce, cítím se zdravá a bez potíží. Konečně! V Zahradě jsem pochopila tolik důležitého, že si toho všimlo i moje okolí. Jsem v klidu, nehroutím se z nečekaných událostí a je mi celkově fajn. V kurzu pro ženy jsem našla léčivé bylinky a hlavně směsi na moje potíže. Zápasila jsem s nimi tak dlouhou dobu, že už jsem ani nedoufala, že se jich někdy zbavím. Klasická medicína mě hnala jen na operace. Už je to minulost. Vůně bylin je pro mě třešnička na dortu. Užívám si sběru, výroby všech těch věcí, o kterých píšete, chodím často ven a poznávám nové byliny. Dělám z nich to, co potřebuji a co mi prospívá. Držím se Vašich rad a nenaužívám je. Celkově mám život díky těm všem znalostem naprosto jiný. Taky jsem začala pěstovat některé bylinky na zahradě a těším se, že k tomu taky uděláte návod. Je od Vás krásné, že o nás stále pečujete a dělíte se o své poznatky. Také jsem díky Vám pochopila, že pravou schopnost uzdravit se mám už v sobě. Je mi ctí, že jsem Vás mohla poznat.
Vendula účastnice programu Vůně bylin, Očista kořeny, Zdravá žena, Zahrada mysli
Dobrý den Lindo, chtěla bych Vám moc poděkovat za program Očista kořeny. Měla bych vlastně poděkovat i sobě, že jsem si program dopřála :-) tedy DĚKUJI.

Musím se přiznat, že z kořenů jsem do té doby znala pouze křen :-) a pravda ještě tinkturu z kostivalu, kterou používala moje babička na bolavé kosti a klouby. Říkala jsem si, že si rozšířím obzor a zjistím jaké další kořeny se dají využít a v jaké podobě. Musím se přiznat, že jsem zpočátku měla k pojídání kořenů nedůvěru. Tinktura ok, snad i odvar, ale do salátů či jen tak?!

Jaké bylo mé překvapení když jsem po konzultaci s Vámi (mile jste mi dodala odvahu) přeci jen různé saláty vyzkoušela. Mňam! Podařilo se mi sehnat v obchodech se zdravou výživou či v lékárnách všechny Vámi deklarované kořeny bylin v sušené podobě. Na kořeny do salátu jsem musela vyrážet do přírody, ale vždy šlo o skvělou procházku a ani nevadilo, že žiji v Praze :-).

Po měsíci pravidelného užívání čekanky se již necítím tak unavená. Čeká na mne tinktura z echinacei a pravidelně piji odvar z pampeliškového kořene. Cítím se výborně! Všem mohu program jenom doporučit. Linda je velice milá a ochotná se vším poradit a pomoci. Přeji hodně úspěchů!
Milena Zoe účastnice programu Očista kořeny, psychoterapeutka a poradkyně
Díky Vám jsem poznala návod a bylinky, které mně pomohly. Máte hezky zpracované, jak je užívat. Nejvíc mě překvapilo, že to zafungovalo. Takže se přiznávám, že jsem byla trochu skeptická. Přesto jsem do toho šla a teď jsem za to ráda. Očistu budu podle návodu praktikovat na jaře i na podzim. Děkuji Vám za program. Pořád z něho čerpám další vědomosti.
Miloslavaúčastnice programu Očista kořeny
Pro mě byla Očista kořeny převratná. Myslela jsem si, že na internetu najdu všechno, ale tuhle metodu jsem neznala. Děkuji Vám za to. Už se cítím lehká a čistá:) Zmizely potíže, o kterých jsem si myslela, že se jich už nezbavím.
Alenaúčastnice programu Očista kořeny
Lindo, díky za program Očista kořeny. Přestože si bylinky a kořeny rostlin sama sbírám, dozvěděla jsem se z programu spoustu dalších tipů jak je užívat i jinak. Je to skvělý program, který obohacuje znalosti, prohlubuje kontakt člověka s přírodou a pomáhá lidem. Díky, že jsem se mohla do programu zapojit a užít si nejen kořeny rostlin, ale taky hojivou meditaci. V rychlé době je takové zpomalení léčivé. Jsem ráda, že jsem to vše mohla zažít a prozkoumat.

Na začátku jara bývám někdy unavená, ale teď se po očistě cítím opět ve své síle. Děkuji.
Lenka Pálkováúčastnice programu Očista kořeny, výtvarnice a malířka, http://lenkapalkova.cz/
Četla jsem Váš článek o pampelišce a napadlo mě přitom, že bych tu očistu taky mohla vyzkoušet. Jsem sice už starší ročník, ale na počítači jakž takž umím, tak jsem se odhodlala. Nyní jsem Vám vděčná, protože jsem se díky tomu návodu zbavila bolestí a problémů, které mě už léta sužovaly. Vlastně se těším, že si to brzy zopakuji, když to bude třeba. Děkuji Vám za péči a krásné stránky.
Ludmilaúčastnice programu Očista kořeny
Dobrý den Lindo, mnohokrát jsem se už pokoušela o očistu těla, ale zatím jsem nezaznamenala úspěch. Dosavadní programy, se kterými jsem se setkala byly podmíněné koupí nějakých přípravků nebo výrobou koktejlů, a to mě moc nenadchlo. Hledala jsem dál, chtěla jsem jít víc přírodní cestou, a našla jsem Vás. Chvíli jsem váhala, jestli mám do kurzu investovat, ale po přečtení Vašich článků jsem měla jasno. Opravdu jsem ráda, že jsem se přihlásila, protože mám za sebou třetí týden a nečekala jsem tak výrazný posun k lepšímu. Vaše metoda je propracovaná. Ráda jsem se dívala i na videa a četla návody, jak na to. Vím, že takový návod jinde není. Děkuji Vám, že se jste se o něj podělila.
Petraúčastnice programu Očista kořeny

Udělejte 1. krok pro své zdraví

Klikněte na tlačítko níže a dejte své tělo do pořádku.

Program je nyní uzavřený. Pokud o něj máte zájem, zanechte mi svůj e-mail. Až nastane čas a bude se blížit otevření kurzu, pošlu vám zprávu. 

Po vyplnění objednávky na další stránce vám přijde zálohová faktura. Po úhradě získáte přístupové údaje. Těším se na vás uvnitř programu Očista těla kořeny.

Linda Mahelová

Online kurz bude otevřený na podzim 2022.

 

 

 

Program je nyní uzavřený. Pokud o něj máte zájem, zanechte mi svůj e-mail. Až nastane čas a bude se blížit otevření kurzu, pošlu vám zprávu.