Děkuji za váš zájem

Přišli jste pozdě. 

Pracovní sešit Nový rok 2018 už není možné stáhnout. 

0
pracovních sešitů pro rok 2018 je už rozdáno.

Nový rok 2018

  • Jak rozpohybovat tvůrčí energii, 
  • jak dělat věci, které proměňují vaše myšlenky,
  • proč je důležité uvědomění, zastavení se,
  • co přináší rozhodnutí,...

Pracovní sešit bude možné stáhnout ještě:

Původně jsem si myslela, že tohle nepotřebuji. Většinou moc nečtu stažené e-booky na webech, ale přesto mě to k tomu Vašemu nějak táhlo.... Tak jsem svou intuici poslechla a teď jen koukám. Ve Vašich řádcích čtu něco tak zásadního, co mi během pár dní proměnilo život. Děkuji, že jste, děkuji, že jsem byla ve správnou dobu na tom správném místě.

Krásné dny Vám přeji. Alena

Dobrý den paní Mahelová, moc děkuji za váš zájem a pomoc. Moc si toho vážím. Je pravda, že než se rozhodnu něco dobrého pro sebe udělat, tak to dlouho trvá. Víc myslím na vše kolem sebe než na sebe a vím, že to není dobře. Tak děkuji za připomenutí a už jsem tedy první krůčky začala.

Přeji pěkný den. Irena

Hezký den Lindo, děkuji Vám za pracovní sešit. Právě v této době jsem něco takového moc potřebovala. Zdálo se mi, že v tom novém roce pro sebe chci udělat něco jinak, ale nevěděla jsem přesně co by to mělo být. Nad sešitem jsem si v klidu sedla a v tu chvíli jsem měla pocit, že se čas někam vytratil. Jakoby se nade mnou snesla nějaká síla, která mi pomáhala. Bylo to až magické. A já to připisuji tomu, že věci mezi nebem a zemí se dějí. Díky Vám moc za vše a těším se na další čtení.

Jana

Zdravím Vás Lindo, líbí se mi „návod“ jak si počínat a co dělat v tomto novém roce. Je to moc super a mám pocit, že na to nejsem sama, děkuji :-). Život je krásný, ovšem někdy je až moc komplikovaný a složitý (možná si to ale opravdu všechno děláme sami), takže je důležité na sobě pracovat, máte pravdu :-) (mě to ale občas moc nejde, minulost je dost bolestivá a stále se mi v myšlenkách vrací). Nevzdávám to. Vaše práce se mi líbí a jsem velmi ráda, že s Vámi můžu být v kontaktu.

Martina

Přeji vám hezký den, Lindo. Jsem ráda, že jsem si stáhla váš sešit do nového roku. Nejdřív se mi to zdálo jako drobnosti, ale už po týdnu jsem viděla, kolik dobrého mi návod přinesl. Tohle by měl číst každý. Můj rok 2018 začal báječně díky vám! Jsem šťastná. Díky za vše, co pro nás děláte. Mějte se krásně.

S láskou vás zdraví Petra

Přečtěte si poslední články na blogu. 

Vřes obecný

Vřes zdobí v čase babího léta okraje lesních cest i luk. Pomáhá na hojení ledvin, při nedostatečném trávení, otocích,…

Celý článek

Mateřídouška úzkolistá

Všimla jsem si, že mateřídouška je přijímána velmi vřele a s oblibou. Je to zřejmě způsobeno i…

Celý článek