Nový rok 2018

Nový rok 2018, nové začátky, nová energie

 

Na začátku každého roku se ohlédneme zpět. Hodnotíme uplynulý rok, díváme se, co se nám podařilo a líbilo.
Je to zkrátka příležitost, jak uzavřít něco starého a přivítat nové.
Přeji vám šťastnou cestu. 

Stáhněte si zdarma pracovní sešit:

Nový rok 2018

Najděte v něm:

  • Jak rozpohybovat tvůrčí energii, 
  • jak dělat věci, které proměňují vaše myšlenky,
  • proč je důležité uvědomění, zastavení se,
  • co přináší rozhodnutí,...
0
pracovních sešitů pro rok 2018 už má své majitele. Přidejte se k nim.

Původně jsem si myslela, že tohle nepotřebuji. Většinou moc nečtu stažené e-booky na webech, ale přesto mě to k tomu Vašemu nějak táhlo.... Tak jsem svou intuici poslechla a teď jen koukám. Ve Vašich řádcích čtu něco tak zásadního, co mi během pár dní proměnilo život. Děkuji, že jste, děkuji, že jsem byla ve správnou dobu na tom správném místě.

Krásné dny Vám přeji. Alena

Dobrý den paní Mahelová, moc děkuji za váš zájem a pomoc. Moc si toho vážím. Je pravda, že než se rozhodnu něco dobrého pro sebe udělat, tak to dlouho trvá. Víc myslím na vše kolem sebe než na sebe a vím, že to není dobře. Tak děkuji za připomenutí a už jsem tedy první krůčky začala.

Přeji pěkný den. Irena

Hezký den Lindo, děkuji Vám za pracovní sešit. Právě v této době jsem něco takového moc potřebovala. Zdálo se mi, že v tom novém roce pro sebe chci udělat něco jinak, ale nevěděla jsem přesně co by to mělo být. Nad sešitem jsem si v klidu sedla a v tu chvíli jsem měla pocit, že se čas někam vytratil. Jakoby se nade mnou snesla nějaká síla, která mi pomáhala. Bylo to až magické. A já to připisuji tomu, že věci mezi nebem a zemí se dějí. Díky Vám moc za vše a těším se na další čtení.

Jana

Zdravím Vás Lindo, líbí se mi „návod“ jak si počínat a co dělat v tomto novém roce. Je to moc super a mám pocit, že na to nejsem sama, děkuji :-). Život je krásný, ovšem někdy je až moc komplikovaný a složitý (možná si to ale opravdu všechno děláme sami), takže je důležité na sobě pracovat, máte pravdu :-) (mě to ale občas moc nejde, minulost je dost bolestivá a stále se mi v myšlenkách vrací). Nevzdávám to. Vaše práce se mi líbí a jsem velmi ráda, že s Vámi můžu být v kontaktu.

Martina

Přeji vám hezký den, Lindo. Jsem ráda, že jsem si stáhla váš sešit do nového roku. Nejdřív se mi to zdálo jako drobnosti, ale už po týdnu jsem viděla, kolik dobrého mi návod přinesl. Tohle by měl číst každý. Můj rok 2018 začal báječně díky vám! Jsem šťastná. Díky za vše, co pro nás děláte. Mějte se krásně.

S láskou vás zdraví Petra

Pracovní sešit bude možné stáhnout ještě pár dní: