Požehnání

láskyplnost, radost, harmonie

Bonus pro vás

Požehnání.

Někdy máme pocit, že si to dobré nezasloužíme. Sama jsem měla možnost uvidět, že je to výplod naší mysli. Ovládněte svou mysl a jděte tam, kam si přejete. Za štěstím, zdravím a životem v harmonii. Na konci stránky najdete ještě jeden bonus - video. Děkuji vám za společnou cestu inspiracemi. 

Pokaždé, když si myslíte, že něco nemůžete nebo můžete mít, máte pravdu.

Sílu máte v sobě.

Požehnání

Nedalo mi to... když jsem četla vaše zprávy, které mi denně na e-mail přicházely, viděla jsem, že vám inspirace dávají smysl a baví vás. Proto vám chci dát ještě jednu závěrečnou inspiraci. Požehnání do dalšího roku 2018. Děkuji, že jste mi dali impuls. Děkuji, že sami sobě stojíte za to, aby vám bylo hezky. 

Vesmír, příroda i my lidé jsme už teď dokonalí. Máme veškeré možnosti být tam, kde si přejeme být, co si přejeme dělat. Plní se nám každé naše přání. I ta, o kterých nemáme ani tušení. To je zákon podvědomé mysli. 

Co můžete udělat teď hned? 
 
 • Jděte dál po proudu své energie, intuice vás povede: Máme dar, který možná běžně nevnímáme. Je to dar intuice. Ten vnitřní hlas, který nás vede. A to neomylně. Jen to možná někdy málo slyšíme. V hluku každodenních povinností je snadno přehlušen. Ale můžete se každý den na chvíli ztišit a uslyšet ten tichý hlas za zvuku větru, deště, venku v přírodě, cestou do práce,... Všímejte si toho, co vás během dne inspiruje a zapište si své postřehy.
 • Která cesta je ta "pravá"?: Jakmile se budete pravidelně setkávat se svou intuicí, najdete dvě cesty. Cestu ega (nepravého Já) a cestu vaší duše, která touží po harmonii. Není špatně, když se vydáte jakýmkoli směrem. Najdete tak totiž cenné informace o vás samých. A to je bezpochyby dobře. Nejste špatní, když jdete cestou, kterou právě teď potřebujete jít. Je to cesta zkušenosti a poznání. Rozpoznáte pak to, co opravdu chcete vy a ne někdo jiný. 

Najděte odpovědi

I když mnozí žijete ve městech, jste bytosti, které jsou s přírodou ve spojení. Vycházíte z její podstaty a jste jí ovlivněni. Příroda poskytuje pevný řád a proměnlivou strukturu. Naučte se přijímat její proměnlivost. Říká se, že flexibilita jedince je jeho darem. Nebuďte strnulí, ale rozpohybujte se jako větve stromů, kterými pohybuje vítr. Dovolte si oddat se přirozenosti pohybu a uvědomte si, jak se sami pohybujete? Jak často a rádi se hýbete? 

Požehnejte svému konání

Až ucítíte impuls, rozhýbejte se. To je intuice v praxi. Ten správný okamžik věci dělat a zažívat. I když si někdy nebudete úplně jistí, a možná budete mít strach. Ale čím více budete svému nitru naslouchat a následovat ho, tím více zažijete těch zázračných chvil. A to si nenechte ujít!

Mějte odvahu dostat to, co potřebujete

Někdy si totiž v duchu říkáte, že si to něco nezasloužíte. A pak se tím tvrzením stanete... Představte si ve své mysli, co byste chtěli dát a dostat, a vezměte si to. Udělejte to tak, že budete žehnat věcem ve svém životě, na kterých vám záleží. Dejte úctu a pozornost všemu, co je pro vás opravdu důležité. 

Inspirace

1) Udělejte pro sebe to, co nejvíc potřebujete. 
 
Napište si seznam přání a priorit, které chcete v tomto roce zažít. Neodkládejte seznam na později, ale najděte si na něj čas co nejdříve. Uvařte si k tomu třeba Zimní čaj z první adventní inspirace a zaposlouchejte se do hlasu svého srdce, které už teď dobře ví, co je pro vás dobré. Věřte, že vás dobře povede. Věnujte svým prioritám pozornost a odevzdejte záležitosti svého života, které už jsou zatuchlé, zimnímu období. 
 
2) Napište si seznam třiceti věcí, které vám nejvíc dělají radost.
 
Každý den po dobu třiceti dní udělejte jednu věc z vašeho seznamu. Může to být drobnost. Třeba si toužíte v klidu číst knihu, kterou jste dostali k Vánocům, nebo si chcete dát bylinnou koupel, jít se projít, setkat se s přáteli, zasmát se,... Udělejte pro sebe dnes jednu věc z vašeho seznamu, která rozjasní váš den. Pokračujte dále. Třicet dní.  Nezastavujte se a vytrvejte. Na konci uvidíte, jak se vaše mysl proměnila. 

Dejte životu zelenou.

Buďte laskavými průvodci sami sobě.

 • Následujte impuls.
  Až ucítíte, že vás to táhne ven, jděte a následujte svůj vnitřní hlas. Zažijete zázračné chvíle, dny, měsíce, roky.
 • Žehnejte
  událostem, lidem, vašemu jídlu. A popřejte si šťastnou cestu.
 • Napište si seznam
  toho, co vás baví, těší, a toho, co chcete během 30. dní udělat. Nenechávejte svůj seznam pouze na papíře, ale jděte a udělejte to pro sebe.
 • Co právě teď potřebujete?
  Zastavte se, vnímejte své pravé já. Buďte sami sobě dobrými parťáky.

Bonus pro vás - video:

Natočila jsem pro vás video s přáním do dalšího roku, a také malé shrnutí všech čtyřech inspirací. Video si přehrajte přímo tady na stránce kliknutím vpravo. 

Napište mi, co jste objevili.

 Napadlo vás něco, co jste předtím neviděli? Máte už svůj seznam?
Pište na můj e-mail: linda@lindamahelova.cz
nebo níže do komentářů.
Děkuji. Těším se na vaše zprávy. 

Linda

 1. Renata Julia napsal:

  Lindi,moc děkuji za celý tento projekt.Dnes ráno jsem si říkala, za co všechno jsem v tomto roce vděčná, co vše se povedlo… co jsem se naučila, dokázala.
  A pak jsem otevřela mail a tam tato krásná závěrečná část.Zase zapadly další věci a přemýšlím si nad seznamem, co si do něj napíšu.
  Moc děkuji za celý inspirativní projekt a přeji ti jen to nejlepší v roce 2018
  S úctou a pokorou
  Reni Julia

  • Linda napsal:

   Reni, děkuji. Ať Ti seznam přinese inspiraci, možná i nový pohled na to, co je pro Tebe důležité, co Tě potěší.
   Přeji Ti také krásný a šťastný vstup do dalšího roku 2018 a vše nejlepší.

 2. ALENA napsal:

  Ahoj Lindo,moc děkuji za všechny podněty které nám předáváš.Ve svých 63 letech se teprve učím žít.Celý život (43 let)jsem pouze poslouchala a nemohla mít žádné své zájmy.Tak mě maminka vychovala.Místo 30 věcí které mi dělají radost,ještě dnes nacházím pouze 8.Přeji Ti do nového roku zdraví a spoustu nových inspirací.Alena

  • Linda Mahelová napsal:

   Krásný den Aleno, děkuji za Tvou otevřenost. Nikdy není nic ztraceno… Jsme na začátku dalšího roku, který Ti může přinést nové možnosti. Je to jako čistý nepopsaný list papíru, na který teď začneš psát svůj život. Nový rok, nové začátky. Vidím v tom velkou příležitost pro nás všechny. Ať se Ti celý rok vydaří a zažíváš kouzelné okamžiky TADY A TEĎ. Srdečně Tě zdravím.

 3. Lenka Říhová napsal:

  Ahoj Lindo, moc děkuji za další inspiraci a video moc ráda tě poslouchám ta moudrá slova a myšlenky, kterými nás obohacuješ náš život a děkuji bohu, že jsem tě potkala a zapojila se do tvých programů, které my pomáhají najít mou cestu a díky tobě jsem našla větší lásku k sobě i k přírodě a víc jsem si začala vážit toho co mám a co nám příroda poskytuje. Mám tě moc ráda Lenka

  • Linda Mahelová napsal:

   Leni, děkuji Ti za milou zpětnou vazbu. I já jsem ráda, že jsme se mohly potkat, poznávat a těší mě, že si cestu, kterou jsi v programech objevila, užíváš. Děkuji Ti za vše a posílám Ti obejmutí.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.